DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„„Kilka bardzo ciemnych tygodni”: kostnice i szpitale przepełniają się…!!!!”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Prawie 37 000 Amerykanów zmarło na COVID-19 w listopadzie, najwięcej w każdym miesiącu od wczesnych mrocznych dni pandemii, pogrążając rodziny w żałobie, wypełniając strony gazet z nekrologami i testując pojemność kostnic, domów pogrzebowych i szpitali. Pośród odrodzenia stany zaczęły ponownie otwierać szpitale polowe, aby obsłużyć napływ pacjentów, który doprowadza systemy opieki zdrowotnej – i ich pracowników – do punktu krytycznego. Szpitale sprowadzają mobilne kostnice. Pogrzeby są transmitowane na żywo lub organizowane jako spotkania samochodowe. Urzędnicy służby zdrowia obawiają się, że kryzys będzie jeszcze gorszy w nadchodzących tygodniach, po tym, jak wielu Amerykanów zignorowało prośby o pozostanie w domu w Święto Dziękczynienia i unikanie ludzi, którzy z nimi nie mieszkają.

„Nie mam wątpliwości, że będziemy świadkami rosnącej liczby ofiar śmiertelnych… i to jest przerażające i tragiczne miejsce” – powiedział Josh Michaud, zastępca dyrektora ds. Globalnej polityki zdrowotnej w Kaiser Family Foundation. „Zapowiada się bardzo mroczna para tygodni”. Według danych zebranych przez Johns Hopkins University, listopadowe żniwo było znacznie niższe niż 60 699 odnotowanych w kwietniu, ale niebezpiecznie zbliżone do następnej największej liczby prawie 42 000 w maju. Liczba zgonów spadła do nieco ponad 20 000 w czerwcu po tym, jak stany zamknęły wiele firm i nakazały ludziom pozostać w domu. Więcej wiadomości na temat COVID-19: – Zgodnie z oczekiwaniami UE 29 grudnia zatwierdzenie pierwszej szczepionki przeciw wirusowi, później niż w USA – Czy zakupy w sklepach są bezpieczne w czasie pandemii?

– Amerykanie stają w obliczu nowych ograniczeń dotyczących COVID-19 po Święcie Dziękczynienia Szybko pogarszająca się sytuacja jest szczególnie frustrująca, ponieważ dystrybucja szczepionek może rozpocząć się w ciągu kilku tygodni, powiedział Michaud. W Mercy Hospital Springfield w Missouri ponownie oddano do użytku mobilną kostnicę, która została kupiona w 2011 roku po tornado, który przedarł się przez pobliski Joplin i zabił około 160 osób. W niedzielę przetrzymywano w nim dwa ciała do czasu przybycia pracowników domów pogrzebowych. Na cmentarzu Bellefontaine w St. Louis liczba pochówków wzrosła w tym roku o około jedną trzecią w porównaniu z zeszłym rokiem, a skremowane szczątki około 20 osób siedzi w magazynie, podczas gdy ich rodziny czekają na bezpieczniejszy czas odprawienia mszy żałobnej. Wśród zmarłych znalazł się mąż i żona w wieku 80 lat, którzy zmarli na COVID-19 w odstępie pięciu dni. „Chcesz być bezpieczny na grobie, więc nie musisz wykonywać kolejnego nabożeństwa” dla innego członka rodziny – powiedział Richard Lay, wiceprezes cmentarza Bellefontaine. Star Tribune w Minneapolis-St. W listopadzie Paul zauważył 40% wzrost liczby stron poświęconych płatnym nekrologom, głównie z powodu COVID-19, powiedział rzecznik. Do 29 listopada gazeta miała już 11 stron nekrologów, podczas gdy w typową niedzielę jest ich o połowę mniej.

W Worcester w stanie Massachusetts Gwardia Narodowa przewoziła ciężarówki łóżeczka dziecięce, artykuły medyczne, stoły i inne przedmioty potrzebne do obsługi 250-łóżkowego szpitala polowego na wypadek, gdyby stanowe centra medyczne zostały przeciążone.

Rhode Island otworzyło dwa szpitale polowe z ponad 900 połączonymi łóżkami. Stałe szpitale stanowe osiągnęły w poniedziałek wydajność koronawirusa. Nowy Jork, epicentrum wybuchu epidemii w USA na początku roku, w zeszłym tygodniu ponownie otworzył szpital polowy na Staten Island. Wisconsin ma szpital polowy w West Allis gotowy na przyjęcie przepełnionych pacjentów. Szpital w Nevadzie zwiększył pojemność łóżek szpitalnych na sąsiednim garażu. „Szpitale w całym kraju na co dzień martwią się o swoją pojemność… a tak naprawdę nie jesteśmy nawet w sezonie zimowym i nie widzieliśmy wpływu podróży w Święto Dziękczynienia i spotkań w Święto Dziękczynienia” – powiedział dr. Amesh Adalja, starszy naukowiec w Johns Hopkins Center for Health Security. Pełne informacje: pandemia koronawirusa Liczba łóżek szpitalnych to tylko jeden problem. Wiele szpitali stara się znaleźć wystarczającą liczbę pracowników do opieki nad pacjentami, ponieważ wirus rozprzestrzenia się prawie wszędzie na raz, powiedział Adalja.

„Nie można po prostu powiedzieć, że przyjdą lekarze i pielęgniarki z innych stanów, ponieważ te inne stany również mają do czynienia z pacjentami z COVID” – powiedział. Wirus jest obwiniany za ponad 268 000 zgonów i ponad 13,5 miliona potwierdzonych infekcji w Stanach Zjednoczonych. Rekordowe 96000 osób przebywało w szpitalu z wirusem w USA w poniedziałek. Stany Zjednoczone odnotowują średnio ponad 160000 nowych przypadków dziennie i prawie 1470 zgonów – tyle samo, ile kraj był świadkiem w połowie maja. Władze stanowe i lokalne również reagują zamknięciami, godzinami policyjnymi, kwarantannami i nakazami maskowania. Kalifornijscy urzędnicy powiedzieli, że do Bożego Narodzenia stan może się potroić liczbę hospitalizacji i rozważa zamówienia na pobyt w domu w obszarach o największej liczbie przypadków. Hrabstwo Los Angeles już powiedział 10 milionom swoich mieszkańców, aby pozostali w domu. W Oklahomie republikański gubernator Kevin Stitt ogłosił czwartek dniem modlitwy i postu, ponieważ liczba potwierdzonych zakażeń koronawirusem w stanie zbliżyła się do 200 000. We wtorek stanowe władze zdrowotne odnotowały jednodniowy rekord ponad 1700 hospitalizacji. Stitt, który w lipcu uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa, przekazał osocze, aby pomóc innym pacjentom wyzdrowieć i powiedział, że zrobi to ponownie.

„Uważam, że musimy nadal prosić Boga, aby uzdrawiał chorych, pocieszał cierpiących i zapewniał odnowioną siłę i mądrość wszystkim, którzy radzą sobie ze skutkami COVID-19” – powiedział w oświadczeniu. ___ Webber donosił z Fenton w stanie Michigan i Hollingsworth z Mission w stanie Kansas. Powiązani autorzy prasowi Alan Clendenning w Phoenix; David Caruso i Jeff McMillan w Nowym Jorku; i Juliet Williams z San Francisco przyczynili się do powstania tej historii.

zrodlo:apnews

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: