DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rząd chce pełnego oskładkowania Polaków. Na celowniku 1 mln umów zleceń ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Umowa zlecenie oskładkowanie

Pixabay.com delphinmedia
Autor Konrad Karpiuk – 1 Grudnia 2020

Rząd chce pełnego oskładkowania Polaków. Na celowniku 1 mln umów zleceń

Umowa zlecenie na celowniku rządu. Obecnie około miliona pracowników płaci zaniżone składki na rynku pracy. Ministerstwo Rodziny i Polityki społecznej rozważa oskładkowanie zleceniobiorców.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jaki plany wobec umowy zlecenie ma rząd
  • Jaka jest struktura zatrudnienia na umowie zlecenie
  • Dlaczego umowa zlecenie to ewenement na skalę Europejską

Rząd chce aby umowa zlecenie była w pełni oskładkowana

Umowa zlecenie jest formą prawną, która budzi sporo kontrowersji na rynku pracowniczym. Jej zwolennicy wskazują na wolność od Kodeksu Pracy, więc i możliwość zawarcia umowy na dowolnych i wynegocjowanych warunkach. Przeciwnicy natomiast zarzucają problemy z oskładkowaniem, czy niekorzystne warunki dla wielu pracowników.

Jak wskazuje raport Fundacji Instrat obecnie jest ponad milion ubezpieczonych osób, które pracują na umowie zlecenie. W przyszłości odbije się to na nich dużo niższymi emeryturami niż z tytułu umowy o pracę. Zdaniem ekspertów fundacji, obecna sytuacja godzi w konstytucyjną zasadę sprawiedliwości społecznej.

Zmian domaga się ZUS, który niedawno przyjrzał się także umowom o dzieło oraz Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki społecznej. Wiceminister Stanisław Szwed zapowiedział, że rząd pracuje nad reformą. Wciąż jednak trwają dyskusje na temat tego, jak rozwiązać problem.

– Dążymy do tego, by Polacy otrzymywali jak najwyższe świadczenia emerytalne, które pozwolą godnie przeżyć jesień życia. Obecne rozwiązania tego nie gwarantują, dlatego analizujemy różne warianty i rozmawiamy z naszymi partnerami społecznymi – mówił Stanisław Szwed

Rzeczpospolita zauważa, że prace nad pełnym oskładkowaniem umów zleceń trwa od kilku lat. Gdyby rząd dał jednoznaczny sygnał, zmiany udałoby się wprowadzić już w 2022 roku. Problem w tym, że władza obawia się, że zleceniobiorcy nie zareagują pozytywnie na konieczność opłacania większych składek. Szczególnie, że nie wszyscy są na tzw. śmieciówkach z przymusu, niektórzy sami decydują się na ten typ umowy.

biznesinfo

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: