DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Polska armia zbroi się jak na wojnę. Miliony na supernowoczesny sprzęt ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

PHOTO DOMIN SE/SUPER EXPRESS STARGARD WSPOLNE CWICZENIA WOJSKA POLSKIEGO I WEGIERSKIEGO PRZED WYJAZDEM NA III ZMIANE PKW UNIFIL 19/11/2020 ZGODA NA WIZERUNEK WSZYSTKIE ZDJECIA NA HTTP://AGENCJA.SE.COM.PL WOJSKO ,CWICZENIA,POLIGON,STARGARD

East News, Domin

Polska armia zbroi się jak na wojnę. Miliony na supernowoczesny sprzęt

Wojsko Polskie inwestuje duże pieniądze w nowoczesny sprzęt. Tym razem nie są to czołgi, a Samobieżne Przeciwlotnicze Zestawy Rakietowe POPRAD – podaje Wirtualna Polska. Nowy sprzęt ma świetnie sprawdzić się na froncie.

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

  • W jaki sprzęt poza systemem POPRAD zainwestowało wojsko
  • Ile kosztują inwestycje wojskowe
  • Do czego będzie służył nowy sprzęt
  • W których jednostkach wcześniej był system POPRAD

Wojsko inwestuje w sprzęt

Wojsko Polskie od dłuższego czasu ogromne pieniądze inwestuje w dobry i supernowoczesny sprzęt mający poradzić sobie na ewentualnym froncie wojennym. Jakiś czas temu media obiegła informacja o tym, że firma Asseco Poland dostarczy armii bezzałogowe statki powietrzne do rozpoznawania i obserwowania pola walki.

– Autorski sprzęt i oprogramowanie będzie w całości produkowane w kraju – powiedział w rozmowie z Rzeczpospolitą Zdzisław Wiater, dyrektor Pionu Organizacji Międzynarodowych i Rozwiązań dla Sektora Bezpieczeństwa, Asseco Poland.

Zakup sześciu zestawów po cztery mikrodrony w każdym kosztowały Wojsko Polskie, aż 4,6 mln zł. Co więcej, emocje po tym zakupie jeszcze nie opadły, a na froncie widać kolejne poczynione przez wojsko inwestycje.

Tym razem wojsko odebrało kolejną część zamówionych Samobieżnych Przeciwlotniczych Zestawów Rakietowych (SPZR) POPRAD. Dwadzieścia cztery zestawy trafiły do wszystkich jednostek wojskowych w kraju oraz do Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie – informuje Wirtualna Polska.

biznesinfo

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: