DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wyszły na jaw plany rządu ws. masowych szczepień. Za pół roku ma być zaszczepiona już połowa Polaków ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Szczepienia koronawirus w Polsce

Unsplash.com Daniel Schludi
 30 Listopada 2020

Szczepienia Polaków mają ruszyć już od stycznia 2021 roku. Właśnie wyciekły plany rządu dotyczące programu dystrybucji preparatu. Za pół roku połowa populacji Polski ma otrzymać szczepionkę na COVID-19.

Szczepienia na koronawirusa w Polsce. Wyciekły plany rządu

Szczepienia na koronawirusa, zgodnie z informacjami Dziennika Gazety Prawnej, mają być dobrowolne oraz darmowe. Obecnie rząd pracuje nad strategią dystrybucji preparatu. O szczegółach mamy dowiedzieć się w ciągu kilku najbliższych dni.

Z początku planowano, aby szczepienia były płatne, ale DGP wskazuje, że zrezygnowano z tego pomysłu. Koszty dla budżetu szacowane są co najmniej 5 mld zł. Część pieniędzy zostanie pozyskana dzięki zablokowaniu wynagrodzeń w budżetówce. Strzykawki i igły mają być z kolei zapewnione przez Agencję Rezerw Materiałowych.

– Jeśli chcemy w pierwszej kolejności zaszczepić osoby starsze, to nie można chcieć od nich pieniędzy. Zresztą odpłatność powodowałaby niepotrzebne komplikacje natury formalne – mówił informator DGP.

Z nieoficjalnych ustaleń gazety wynika, że rząd ma pięć potencjalnych scenariuszy przeprowadzania szczepień. Do tej pory rozważano choćby punkty drive-thru, apteki i gabinety dentystyczne, ale nie spełniały one odpowiednich warunków. Potrzebne są budynki, w których będzie mogło przebywać jednocześnie wiele osób, tak aby pacjent po podaniu preparatu był przez pół godziny pod obserwacją lekarzy.

Dlatego rząd miał niedawno sondować możliwość podawania preparatu przez lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej. Plan zakłada otworzenie przynajmniej jednego punktu szczepienia na gminę. Jako cel postawiono zaszczepienie do połowy 2021 roku 16 mln Polaków.

Wiadomo, że w pierwszej kolejności szczepionki mają otrzymać przedstawiciele służb medycznych, dopiero później obywatele. Jeden z rozważanych wariantów polega na wykorzystaniu systemu PESEL, żeby szczepić według roczników, zaczynając od osób najstarszych. Skierowania na szczepienia miałyby być przesyłane SMS-em.

DGP wskazuje także, że w proces szczepień zaangażowane mają być samorządy. Dlatego w terminie 30 listopada planowane jest spotkanie online samorządowców z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim oraz prezesem NFZ, Filipem Nowakiem.

biznesinfo

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: