NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

SZOKUJĄCE DANE !! Kompleksowe prognozy i statystyki redukacji populacji! ☀Autor Gabi☀

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Jakie prognozy listy Deagel? 

Nadchodzi masakra Stanow Zjednoczonych i Europy zachodniej

Jakie prognozy listy Deagel? W Niemczech o 60% spadek liczby ludności w ciągu najbliższych 7 lat ??

Ponieważ lista Deagel prawdopodobnie nie jest znana wielu osobom, dodałem krótką informację do nagłówka tego wpisu na blogu. Poznałem tę listę kilka lat temu, ale potem długo ją ignorowałem.

Przede wszystkim http://www.deagel.com to witryna wojskowa. Jest mnóstwo wiadomości o wojsku, uzbrojeniu i lotnictwie cywilnym.

Na stronie Deagel znajduje się również podstrona z informacjami o 183 krajach. Liczby dotyczą ludności, produktu krajowego brutto, wydatków na wojsko i siły nabywczej. Klikając na pojedynczy kraj, znajdziesz dalsze dane o: walucie, powierzchni ziemi, gęstości zaludnienia, produkcie krajowym brutto na mieszkańca, budżecie krajowym, imporcie, eksporcie. Te szczegóły dotyczące danego kraju są uzupełnione danymi dla świata, w tym wartościami procentowymi.

Kompleksowe statystyki na pierwszy rzut oka.

Dane z Niemiec wyglądają obecnie tak:

deagel-germany1

Jeśli przyjrzysz się bliżej, zobaczysz, że statystyki podają również prognozy dotyczące tego, jak mogą wyglądać odpowiednie liczby w 2025 r. Kiedy po raz pierwszy spotkałem się z tą listą kilka lat temu, przewidywano, że w 2025 roku populacja zmniejszy się o 1 milion do 80 milionów. Wtedy pomyślałem: prawdopodobnie tak będzie, ze względu na stosunkowo niski wskaźnik urodzeń wynoszący około 1,5.

Oto prognoza dla Niemiec na 2025 r., Opublikowana przez Deagel w sierpniu 2014 r 

deagel-niemcy-prognozy-od-2014

Jeśli porównasz tę prognozę sprzed trzech lat z obecną, możesz być bardzo zaskoczony:

deagel-niemcy-prognoza-2017

Mówi się, że z 81 milionów mieszkańców Niemiec tylko 31 milionów zostało w ciągu zaledwie 7 lat! Byłby to spadek o około 60%!

Aktualne dane dla USA są jeszcze bardziej rażące:

deagel-usa-prognoza-2017

Przewidywana redukcja z 324 mln ludzi w USA do zaledwie 54 mln oznacza spadek o ok. 83% !! Jednak na małą pociechę wydatki wojskowe powinny spaść o około 99%!

Skąd się biorą te prognozy? Jak to się ma do strony wojskowej? Czy planowana jest wojna, która uderzy w Stany Zjednoczone szczególnie mocno? Czy te liczby są ozdobione czy przesadzone? Czy to ma być samospełniająca się przepowiednia?

Wiele pytań zadawanych w internecie od lat.

Zamiast powtarzać te przemyślenia, które zostały już opublikowane w wielu miejscach, odsyłam do dalszych linków na końcu tego artykułu.

Porusza mnie inne podejście: wcześniejsze publikacje można przeglądać w archiwach internetowych. Jeśli więc były już prognozy z tej strony, jak dokładnie się one spełniły? I rzeczywiście istnieją archiwalne prognozy Deagel z 2008 i 2009 roku, które były skierowane na rok 2017!

Taka jest prognoza dla Niemiec od grudnia 2008 roku

deagel-niemcy-prognozy-od-2008

Podsumowałem dane podane przez firmę Deagel w trzech tabelach, aby porównać rzeczywiste dane z prognozami. Ponieważ jesteśmy dopiero w połowie 2017 roku, statystyki za 2017 rok mogą być dostępne za rok. W tabeli porównuję zatem prognozę na 2017 rok z danymi z 2016 roku. Jeśli trend jest prawidłowy, to liczby zapisałem zieloną czcionką, jeśli trend nie jest (jeszcze?) Poprawny, na czerwono:

deagel-prognozy-i-rzeczywistość1

Można zauważyć, że wszystkie liczby w prognozach dla świata rozpoznawały trend, a niektóre nawet dokładnie w niego trafiały.
W Niemczech, zgodnie z prognozą, zmniejszył się tylko budżet wojskowy. A większość danych dla USA nie zgadza się (jeszcze?) Z prognozą. Ponieważ jednak w USA jest obecnie wiele poważnych turbulencji, w tym prezydenta Trumpa i jego decyzji, rok 2017 może przynieść zupełnie inne dane niż 2016.

Dlatego oceniam jakość prognoz jako „dobrą” dla poszczególnych krajów i „bardzo dobrą” dla świata.

W dalszej części zajmuję się tylko prognozami rozwoju populacji.
Od 2008 do 2011 roku Deagel przeprowadził prognozy na rok 2020. Prognoza
dla Niemiec wynosiła 82 miliony:

deagel-prognozy-niemcy-2020

Od 2012 roku istnieją prognozy na rok 2025. Patrząc na przegląd, uderzające jest to, że prognozy zostały znacznie skorygowane w dół w trzech punktach czasowych: kwiecień 2015 / sierpień 2016 i czerwiec 2017:

deagel-prognozy-niemcy-2025

Jaki był powód, dla którego w kwietniu 2015 / sierpniu 2016 i czerwcu 2017 roku korygowano w ten sposób prognozy w dół?

Dla porównania prognozy rozwoju populacji w USA.
Najpierw prognoza na lata 2008–2011 z naciskiem na rok 2020:

deagel-prognozy-usa-2020

Można zauważyć, że w odróżnieniu od Niemiec, w latach 2009, 2010 i 2011 zmieniono prognozę dla USA, oceniając, że w 2020 roku zmniejszy się liczba ludności. Może się to zgadzać z prognozą na 2017 r., Której (jeszcze?) Nie otrzymano. Odwrócenie trendu w USA spodziewane jest wcześniej niż w Niemczech.

Teraz dramatyczna krzywa dotycząca rozwoju prognoz dla USA na lata 2012-2017 na rok 2025:

deagel-prognoza-usa-2025

Największa zmiana prognozy nastąpiła w kwietniu 2014 r., Kiedy to szacunek liczby ludności zmniejszył się do mniej niż połowy.

Jakie wydarzenia prawdopodobnie doprowadziły do ​​tych zmian prognoz?

Na stronie firmy Deagel pojawiła się notatka: Zakłada się, że załamie się system finansowy, zmieniając standard życia do tego stopnia, że ​​z jednej strony wiele osób umiera, az drugiej wiele osób (prawdopodobnie na ciepłe południe) emigruje.

Nie potrafię ocenić obecnej sytuacji w USA. Ale jeśli wyobrażam sobie w Niemczech, że przez dwa tygodnie żaden bank, żaden sklep, żadna stacja benzynowa nie będzie już otwierać, a potem prawdopodobnie nie będzie więcej prądu, to nastąpi znacznie więcej niż znaczące zmiany.

Z mojego punktu widzenia nie ma to absolutnie nic wspólnego z „zagładą i mrokiem”. Bardziej interesuje mnie identyfikacja megatrendów. Jak radzić sobie z tymi informacjami to osobny rozdział.

Od kilkudziesięciu lat odczuwam wydarzenia przedstawione w powyższych statystykach i prognozach. Możliwe, że nastąpi to w ciągu najbliższych 5 do 10 lat. Może się zdarzyć, że w tym roku dojdzie do poważnych wstrząsów. Może się też zdarzyć, że zajmie to trochę dłużej niż 10 lat (czego nie podejrzewam).

W każdym razie w najbliższej przyszłości mogą nastąpić duże zmiany!

Powiązane linki:

Przegląd krajów firmy Deagel:
http://www.deagel.com/country/forecast.aspx

Niemcy:
http://www.deagel.com/country/Germany_c0078.aspx

Stany Zjednoczone:
http://www.deagel.com/country/United-States-of-America_c0001.aspx

Archiwa internetowe:
http://web.archive.org/
http://archive.is/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: