DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Setki tysięcy Polaków już od jutra będą siedzieć w pracy w maseczkach. Lunch i kawa nie wchodzą w grę ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Maseczki w pracy nowe rozporządzenie

Unsplash.com Dimitri Karastelev
29 Listopada 2020

Obowiązek noszenia maseczki w pracy wszedł w życie zgodnie z rządowym rozporządzeniem. O ile tego typu przepisy do tej pory dotyczyły osób pracujących z klientami, to teraz obostrzenia będą w każdym biurze. To koniec z kawą i kanapkami przy pracy.

Maseczki w pracy są już obowiązkowe. Prawie w ogóle nie ma wyjątków

Teraz już wszyscy Polacy muszą nosić maseczki w pracy, lub w inny sposób zasłaniać nos i usta. Rozporządzenie dotyczące noszenia maseczek w miejscu pracy weszło w życie w sobotę.

Do tej pory obowiązywały podobne przepisy, nie były jednak one tak restrykcyjne, bo wyłączały z nakazu osoby wykonujące obowiązki służbowe (nie licząc pracujących bezpośrednio z klientami np. sprzedawców, ekspedientki etc.). Obecnie wyjątków jest znacznie mniej.

W biurach obowiązywał nakaz zachowania dystansu między pracownikami, co pozwalało na ograniczenie konieczności noszenia maseczek. Teraz to nie wystarczy, prawie wszyscy muszą mieć zasłoniętą twarz i usta. Wyjątek stanowią pracownicy, którzy pracują samemu w wydzielonym pokoju (w którym akurat nikt poza nimi nie przebywa), oraz oczywiście pracujący zdalnie.

Co ciekawe, rozporządzenie rządu wprowadza obowiązek noszenia maseczki także w pomieszczeniach otwartych (open space), a nawet stołówkach. Trudno jednak wyobrazić sobie, jak pracownicy mogliby spożywać posiłki w maseczkach.

Portal bezprawnik.pl zwraca uwagę, że niektórzy prawnicy mają sensowną interpretację tego przepisu. Ich zdaniem jeśli w stołówce przebywa tylko jeden pracownik, teoretycznie nie musi mieć maseczki, może więc wtedy spożyć posiłek. Dało się to ująć w przepisach w prostszy sposób, wprowadzając ograniczenie liczby osób, które mogą przebywać w stołówce. Rząd jednak nie stwierdził tego wprost w swoim rozporządzeniu.

Zastanawiające jest również to, jak będzie wyglądała obecnie praca w biurach. Nieodłączonymi elementami biurowych rytuałów są kawa przy komputerze, przerwa na kawę, drugie śniadanie, czy nawet obiad mający dodać energii na resztę dnia. Wygląda na to, że obowiązek noszenia maseczek w pracy kompletnie to uniemożliwia.

biznesinfo

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

4 thoughts on “Setki tysięcy Polaków już od jutra będą siedzieć w pracy w maseczkach. Lunch i kawa nie wchodzą w grę ☀Autor Gabi☀

  1. Polegając na innych, nie jest samowystarczalnością.
   Paliwo do auta skąd niby kurwa mają?, sami sobie wyprodukowali?

 1. Ludzie byli od rządu i innych ubezwłasnowolnieni, są i będą. Jesteście skazani.
  Patrząc tylko od jednej strony. Nie potraficie własnymi rękoma bez niczyjej pomocy zbudować sobie dom, mieszkanie, zapewnić sobie jedzenie do końca życia, byt. Tu trzeba rewolucji od „podstaw”. Takie ganianie się „debilów z debilami niczego nie przyniosło od lat”. Każdy z nich tam jest niewolnikiem. Nie pierdolnie „pięścią w stół” i powie mam tego dość , idę na swoje.

  1. Żadni z nich „walczący obywatele” skoro „stoją w miejscu” żadnego rezultatu z tego nie ma.
   Pójdą do „nie do swojego, będą jeść nie swoje” i siada na dupie, i chuj z innymi.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: