DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Powiązania szczepionkowe od nitki do kłębka.. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Koronawirus. Czy Glaxo jest właścicielem firmy Pfizer i laboratorium w Wuhan? Nie! Zwykłe teorie spiskowe?

Od jak dawna mówi się o szczepionce Covid19 firmy Pfizer , o której dziś uważa się, że może mieć 95% skuteczności (więcej 0,5 niż ogłoszono przez Moderna ), teoretycy spiskowi starają się znaleźć wymuszone powiązania, aby zademonstrować spisek świata widm za tym pędzą do szczepionki i pochodzenia wirusa. W dniu 12 listopada 2020 r użytkownik Francesca I. publicznej po un Facebook zawierające cytowany tekst, przypisywane pewnym Renda „Giuseppe”, w którym jest on twierdził, że laboratorio w Wuhan zarówno własność Glaxo, że ten ostatni, który jest właścicielem Pfizer kończy badanie szczepionki przeciwko Covid19 i nie tylko.

W tekście jest również Soros, ale brakuje w nim Billa Gatesa ( zapamiętanego przez innych ). Wiemy, że są fałszywe, w tej chwili jest to najdłużej działający post i nie można z całą pewnością stwierdzić, że został wymyślony przez użytkownika Francescę, który mógł go skopiować gdzie indziej, aby ponownie uruchomić go powierzchownie, jak wiele innych zrobiło.

Dla tych, którzy się spieszą

  • To już kolejny łańcuch Sant’Antonio podpisany przez nieznanego.
  • Laboratorium w Wuhan nie jest własnością Glaxo, ale rządu chińskiego;
  • Glaxo nie jest właścicielem firmy Pfizer, są to dwie różne firmy;
  • Glaxo i Pfizer zawarły spółkę joint venture, ale pozostają konkurentami;
  • Więź z Sorosem zostaje nawiązana poprzez Czarną Skałę, która nie należy do Sorosa.

Tekst to ciekawy szczegół

Oto treść postu:

„Chińskie laboratorium jest w rzeczywistości własnością firmy Glaxo, która jest właścicielem firmy Pfizer, która tak się składa, że ​​Black Rock zarządza swoimi interesami, która również zarządza interesami Open Foundation Society (Soros), która wygląda na to, że sprawa zarządza interesy francuskiej Axy, która akurat zbudowała chińskie laboratorium poprzez (niemiecki) Winthertour, który przypadkowo kontroluje banki centralne, który jest głównym akcjonariuszem zarówno Unipolu, jak i MPS, który jest głównym finansistą Renziego, który tak się składa, że ​​ma fundację o nazwie Open i tak się składa, że ​​biura Grillo znajdują się w budynku Sorosa w Londynie. Jeśli nie jest jasne, kontynuuję, dlaczego ten wirus został wygenerowany „Giuseppe Renda

To dziwne, że nie można znaleźć użytkownika o nazwisku „Giuseppe Renda”, który napisał i podpisał tekst. Szukając w Internecie, znajduję osobę o tym samym nazwisku, która pracuje w firmie Pfizer we Włoszech, najprawdopodobniej imienniczkę lub ofiarę niewłaściwego wykorzystania jej nazwiska w celu poparcia i uwiarygodnienia oszustwa związanego z postami na Facebooku.

Czy laboratorium Wuhan pochodzi z Glaxo? Nie!

Nie! Budowa laboratorium biologicznego P4 w Wuhan została zatwierdzona w 2003 roku przez Chińską Akademię Nauk (CAS), zaprojektowana i zbudowana przy pomocy Międzynarodowego Centrum Badań nad Chorobami Zakaźnymi (CIRI) rządu francuskiego. Ukończono prace w 2014 roku, Chiny otwierają swoje pierwsze laboratorium P4, które pozostaje pod kontrolą Instytutu Wirusologii Wuhan. Brytyjska firma GlaxoSmithKline ( Glaxo ) nie jest właścicielem instytutu i laboratorium, które od początku podlega kontroli Chińskiej Akademii Nauk (CASE).

Czy Glaxo jest właścicielem firmy Pfizer? Nie!

Nie! Pfizer jest spółką publiczną i jako takie wartości procentowe są podawane do wiadomości publicznej. Możemy je zobaczyć na stronie Boursorama.com i sprawdzić, czy Glaxo nie jest obecny wśród głównych akcjonariuszy: Vanguard Group Inc (8,05%), BlackRock, Inc. (7,72%), State Street Corporation (5,25), Wellington Management Company LLP (3, 16%) i inni.

Wiemy, że w 2019 roku Glaxo i Pfizer zmaterializowały jedno wspólne przedsięwzięcie , czyli tymczasową umowę o współpracy przy wspólnym projekcie. O czym to jest? Przeczytaliśmy to na stronie Aifi.it :

Grupa farmaceutyczna Pfizer i brytyjska firma GlaxoSmithKline-Gsk ogłosiły utworzenie spółki joint venture dostępnej bez recepty i parafarmacji o nazwie Gsk Consumer Healthcare. Spółka joint venture jest w 68% kontrolowana przez brytyjską grupę, a pozostałe 32% przez firmę Pfizer. W nowej spółce znajdą się znane marki i produkty dostępne bez recepty, takie jak przeciwzapalne środki przeciwbólowe Voltaren, Panadol i Advil, pasta do zębów Sensodyne oraz preparaty witaminowe Centrum.

To znana opinii publicznej już w 2018 roku umowa na działalność w segmencie produktów bez recepty i konsumenckich w aptekach. Wydaje się, że Glaxo nie kupił Pfizera.

Blackrock e Soros?

Tekst posta brzmi następująco na temat firmy Pfizer: „który tak się składa, że ​​zarządza swoimi interesami w Black Rock, który również zarządza interesami Open Foundation Society (Soros)”. Blackrock Inc. jest największą firmą zarządzającą aktywami na świecie i nie jest zaskakujące, że kojarzy się z niezliczonymi klientami i innymi osobami, w tym Sorosem. Oto, co czytamy w artykule 2018 z Reutera:

Soros Fund Management radykalnie zwiększył również swoje udziały w BlackRock Inc – największej na świecie firmie zarządzającej aktywami, nadzorującej 6 bilionów dolarów – o prawie 60 procent do 12 983 wszystkich akcji w drugim kwartale.

Tekst posta trwa, ale nie warto go kontynuować, gdyż nieuchwytna „czerwona nić” została zerwana od jakiegoś czasu.

Wnioski

Linki podane w poście na Facebooku są zwodnicze i nie występują w prawdziwym życiu. Glaxo i Pfizer to dwie różne i konkurujące ze sobą firmy, które w razie potrzeby mogą współpracować, aby osiągnąć określone cele.

Połączenie z Sorosem przez Blackrock jest również podejrzane, szczególnie tam, gdzie ten drugi nie jest własnością tego pierwszego.

Nie zapominajmy, że laboratorium w Wuhan jest własnością państwa chińskiego, a nie osób prywatnych, takich jak Glaxo.

newsy-today.com

 

GlaxoSmithKline i Pfizer połączą się w przyszłym roku Firmy farmaceutyczne GlaxoSmithKline i Pfizer ogłosiły, że tworzą firmę joint venture, która będzie dostarczać produkty z zakresu zdrowia konsumenckiego. Ich połączenie zaplanowano na drugą połowę 2019 roku.
W nowej spółce koncern GSK ma mieć większość, bo 68 proc. udziałów, a Pfizer – 32 proc.

Poinformowano, że ofercie nowo utworzonego znajdą się głównie produkty OTC (bez recepty), witaminy, minerały i suplementy, m.in. produkty pielęgnacyjne (w tym pielęgnacji jamy ustnej i ochrony skóry), preparaty usprawniające trawienie i znane marki leków przeciwbólowych. GSK jest właścicielem takich marek, jak Theraflu, Sensodyne, Otrivin, Rutinoscorbin, Voltaren, Fenistil, Paradontax, Panadol, Polident, Otrivin, Horlicks, Physiogel czy Cholinex.

Pfizer ma w ofercie głównie leki.

Oba koncerny liczą na osiągnięcie pozycji globalnego lidera OTC w obszarze produktów „consumer health”. Roczna sprzedaż nowo powstałej firmy ma sięgać 9,8 miliarda funtów (12,7 miliarda dolarów).

Firmy przewidują, że utworzenie joint venture pozwoli na zaoszczędzić ok. 500 mln funtów do 2025 roku, a kwota ta zostanie ponownie zainwestowana.
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/glaxosmithkline-i-pfizer-polacza-sie-w-przyszlym-roku

Wiodący udziałowiec Pfizer i AstraZeneca, firma BlackRock, chce megafuzji

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: