DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Polacy znaleźli sposób, obostrzenia wykiwane. Legalnie jeżdżą na urlop w góry ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Obostrzenia urlop w górach

Wikimedia Commons ZWGallery CC3.0
30 Listopada 2020

Obostrzenia funkcjonują od początku pandemii, jednak w zależności od sytuacji są mniej, lub bardziej restrykcyjne. Obecnie zamknięta jest część gospodarki, co zaczęło męczyć wielu obywateli. Polacy szukają więc metod na obejście obowiązującego prawa.

Obostrzenia w hotelach męczą Polaków. Znaleźli sposób, żeby jeździć na urlop w góry

Choć teoretycznie obecne obostrzenia nie wprowadzają ograniczenia przemieszczania się, to urlopowe wyjazdy w góry są znacznie utrudnione. Ze względu na okrojenie dopuszczalnej działalności hoteli, zablokowana została praktycznie cała turystyka. Niektórzy znaleźli jednak sposób na ominięcie przepisów.

Hotele nie zostały całkowicie zamknięte, gdyż wciąż mogą przyjmować osoby będące podróżach służbowych. To postawiło branżę w trudnej sytuacji. Jak wskazuje Radio Zet, niektóre przedsiębiorstwa „przebranżowiły” się oferując wynajem schowków na narty z możliwością spania. Dzięki temu formalnie nie prowadzą działalności hotelarskiej.

Nie tylko hotelarze, ale również obywatele szukają sposobu na ominięcie obostrzeń. Coraz więcej osób decyduje się na podróże służbowe, przynajmniej na papierze. Przykładowo, kobieta przyjeżdża w delegację służbową, mąż towarzyszy jej jako kierowca ze względu na ryzyko zarażenia w komunikacji zbiorowej, a dziecko jest z nimi, gdyż nie było komu powierzyć nad nim opieki.

– Jeśli rząd nie złagodzi obostrzeń dla narciarzy, to wzrośnie liczba wyjazdów służbowych w góry. Przecież hotele mogą obsługiwać legalnie takie osoby. To zresztą już się dzieje. Turystyka biznesowa w kurortach górskich rośnie w siłę. Są różne pomysły na zakwaterowanie: organizowane są różnego rodzaju zawody sportowe, których uczestnicy poznają np. zasady gry w szachy i konferencje miłośników nart biegowych – mówił dla Onetu Tomasz Bujok, burmistrz Wisły.

Jak twierdzi samorządowiec, Polacy mają już dosyć ograniczeń rządu, więc szukają wszelkich metod, aby je tylko ominąć. Niektórzy np. deklarują, że pracują zdalnie z hotelu. Z kolei recepcjoniści nie mają uprawnień, aby weryfikować oświadczenia klientów.

biznesinfo

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: