DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kontrole ruszyły. Skarbówka znów zajmuje konta, Tobie też mogą założyć blokadę ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Fiskus rekordowo blokuje w tym roku firmom środki

Flickr/Marco Verch
30 Listopada 2020

Kontrole ruszyły. Skarbówka znów zajmuje konta, Tobie też mogą założyć blokadę

Jeśli komuś wydawało się, że w trudnych dla przedsiębiorców pandemicznych czasach mogą oni liczyć na łagodniejsze traktowanie ze strony fiskusa, to mu się…wydawało. Okazuje się, że na przestrzeni ostatniego półrocza skarbówka zablokowała rachunki przedsiębiorców na kwotę pięć razy wyższą niż w 2018 roku i niewiele mniejszą niż w ciągu całego zeszłego roku. A uprawnienia organu mają się tylko zwiększać.

Blokada rachunków wielu firm

Wydawać by się mogło, że w tym trudnym dla przedsiębiorców roku, rządzący koncentrują swoją energię przede wszystkim na pomocy firmom, które mimo obostrzeń zamierzają kontynuować swoją działalność. Nie dalej jak w zeszłym tygodniu premier Mateusz Morawiecki poinformował o kolejnej tarczy antykryzysowej dla poszkodowanych pandemią firm z której będzie mogło skorzystać ok. 40 branż polskiej gospodarki. Okazuje się jednak, że państwo nie tylko daje, ale i zabiera a ściślej mówiąc blokuje. Wszystko w ramach ogłoszonego szumnie przez obecną ekipę już w początkowym etapie rządów uszczelnienia systemu podatkowego.

Jak przypomina w artykule dla Interii Kinga Hanna Stachowiak, wspólnik Zarządzający w Kancelarii Prawnej Skarbiec specjalizującej się w ochronie majątku na początku 2018 roku weszła w życie regulacja zgodnie z którą fiskus otrzymał System teleinformatyczny izby rozliczeniowej (STIR), czyli narzędzie do śledzenia rachunków bankowych oraz rachunków w SKOK-ach należących do przedsiębiorców, mające służyć wykrywaniu nieprawidłowości i oszustwa podatkowych. Na podstawie zgromadzonych danych jak przypomina Stachowiak szef Krajowej Administracji Skarbowej od końca kwietnia 2018 r. może zajmować zgromadzone na kontach przedsiębiorców środki na okres do 72 godzin.

Blokada środków jak zauważa ekspertka to dla osób prowadzących działalność gospodarczą jedna z najbardziej dotkliwych represji, która może znacząco nadszarpnąć bądź wręcz spowodować całkowitą utratę płynności finansowej.

biznesinfo

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: