DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Jesteście sprzedajnym gów… m.. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

I bardzo dobrze!
Może teraz do pseudo lekarzy celebrytow i medyków przemówi etyka lekarska i zaczną mówić ludzkim głosem kiedy zostali wydymani jak reszta Polaków!
Nadal będziecie udawać, że jest pandemia?
Usmierciliscie niewinnych ludzi w imię cov…
Odmówiliście leczenia przez fałszywe testy
Jesteście sprzedajnym gow… m, a jak ktoś z rodziny Wam umrze na prawdziwą chorobę, to oby jej wpisano covid.
Za Facebook/Magdalena Woroszyło

 

Kolejne 2 miliardy złotych pójdzie na TVP i Polskie Radio. Opozycja walczy, żeby przekazać pieniądze na służbę zdrowia

TVP otrzyma od państwa 2 mld zł

Piotr Molecki/East News

TVP i Polskie Radio dostaną kolejne 2 miliardy złotych. Tak wynika z projektu ustawy budżetowej na 2021 rok. KO apeluje, żeby tę kwotę przeznaczyć na służbę zdrowia.

TVP dostanie kolejne 2 mld zł

W projekcie ustawy budżetowej na 2021 rok znalazł się zapis dotyczący funduszy, które mają być przeznaczone na TVP i Polskie Radio. Podobnie jak na początku epidemii media publiczne mogą liczyć na prawie 2 mld zł – 1,95 mld zł.

Po raz kolejny konieczność przekazania funduszy tłumaczy się “utraconymi wpływami z opłat abonamentowych”, z których zwolnione są m.in. osoby starsze. Opozycja jednak przeciwstawia się kolejnym dotacjom na media argumentując, że te pieniądze są teraz o wiele bardziej potrzebne służbie zdrowia i powinny być przeznaczone na wsparcie leczenia osób chorych na COVID-19.

Poseł PO Janusz Cichoń napisał na swoim koncie na Twitterze, że autorem poprawki do projektu ustawy jest poseł PiS Henryk Kowalczyk pełniący jednocześnie funkcję przewodniczącego Komisji Finansów Publicznych.

Od wczoraj komisja rozpatruje poprawki do projektu budżetu, a dziś posiedzenie komisji ma być kontynuowane, poinformował portal Bankier.

Kiedy poprawki do budżetu zostaną zaopiniowane przez Komisję Finansów Publicznych, projekt wróci pod obrady Sejmu, by następnie trafić do Senatu.

Bankier przypomina, że zgodnie z konstytucją ustawa budżetowa musi zostać uchwalona w ciągu czterech miesięcy od przedłożenia projektu ustawy w Sejmie. W tym roku projekt złożono 30 września. Jeśli parlamentarzyści nie dotrzymają terminu, prezydent może zarządzić skrócenie kadencji Sejmu.

biznesinfo

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

2 thoughts on “Jesteście sprzedajnym gów… m.. ☀Autor Gabi☀

  1. I bardzo dobrze. Chcieli okłamywać za pieniądze, to niech teraz mówią prawdę za darmo. Albo zamkną ryj i niech żyją z tego co mają jak reszta.

  2. Bardzo dobrze tym skurwielom w białych kitlach….🤬🤬🤬🤬
    Niech zdychają ich rodziny ,a te kurwy niech cierpią tak jak cierpiały rodziny,którym nie udzielono pomocy.
    Huj im w ryje ….. nienawidzę sukinsynów !!!!!!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: