DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Drastyczne zdjęcia! Brutalna rzeź na fermie w Przybkowie. Ile takich ferm w Polsce jeszcze działa? +18 ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Brutalna rzeź na fermie w Przybkowie koło Barwic.

Świnie były zabijane młotkami przez kierownika zakładu produkcji zwierzęcej i jak twierdzą świadkowie przez lekarza weterynarii.

Ukrytą kamerą nagrano film, na którym widać cierpienie mordowanych zwierząt. Ile takich ferma w Polsce jeszcze działa?

Przypominam historię sprzed dwóch lata, gdzie kierownik fermy wspólnie z lekarzem weterynarii zabijali zwierzęta. To taki mój wkład do ustawy dotyczącej zwierząt, o której tak wielu mówi, że jest atakiem na polskie rolnictwo.

Czy właściciele fermy mieli świadomość, że bezprawnie są mordowane zwierzęta?

Właścicielem fermy wówczas było i nadal jest Przedsiębiorstwo Produkcji Zwierzęcej Sp. z o.o. Przybkowo. W KRS znajdujemy czterech wspólników m.in Walenczykowski Marek Tomasz, Segień Zbigniew, Kapłon Marian Jerzy i fundusza inwestycyjny.

Prokuratura przez dwa miesiące nie podejmowała żadnych czynności wobec zwyrodnialców pracujących na fermie, mimo, że były pracownik przekazał film nakręcony na fermie ukrytą kamerą.

Prokuratorzy dopiero podjęli działania, po tym jak przedstawiciele Animalsów i media nagłośniły sprawę.

Niestety zmowa milczenia w takich lokalnych środowiskach funkcjonuje.

Czy możemy dziwić się, że osoby mordujące zwierzęta na fermie czuły się bezkarne? Według mnie nie. Ponieważ jeśli sięgniemy głębiej w przeszłość, to Przedsiębiorstwo Produkcji Zwierząt sp. z o.o. Przybkowo występuje w raporcie NIK z listopada 2007 rok o sprawowaniu nadzoru nad wielkoprzemysłowymi fermami trzody chlewnej czytamy o kontroli w fermie w Przybkowie: „wnioskodawcy występujący o wydanie pozwoleń na eksploatację przez 10 lat instalacji w fermach, Przybkowie nie udokumentowali, iż przez ten okres dysponować będą prawami do dzierżawy obiektów i do gruntów nawożonych gnojowicą wytwarzaną na fermach.

Przed wydaniem pozwoleń nie wzywano do wyjaśnienia tych spraw, a pozwolenia zintegrowane wydano na cały wnioskowany okres:”

Za Facebook/Sławomir Sikora

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

2 thoughts on “Drastyczne zdjęcia! Brutalna rzeź na fermie w Przybkowie. Ile takich ferm w Polsce jeszcze działa? +18 ☀Autor Gabi☀

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: