DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Robert Brzoza: PILNIE PRZECZYTAJ I UDOSTĘPNIJ INNYM !! Nie zaszczepią ani lekarzy ani pielęgniarki? ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Moja przyjaciółka była pielęgniarką, teraz jest chirurgiem… ona mi powiedziała, że była chora, kiedy poszła na zebranie wielu innych pracowników medycznych tego dnia. Ona powiedziała, Laura, ja wiem, że nie możesz ścierpieć wiadomości, ale to powiem ci w minutę.

I powiedziała: powiem to raz. Oni kłamią i mam email, aby to udowodnić. Oni mówią, że pielęgniarki, lekarze i policja będą zaszczepieni jako pierwsi. ONI NIE BĘDĄ!!! Ona powiedziała, że oni nam powiedzą, że mieliśmy szczepionki ( a ich nie mieliśmy) aby przekonać ludzi do wzięcia ich bez kwestionowania. (Nie możesz mieć powikłań, jeżeli nie byłaś szczepiona.)… to będzie wyglądało jako bezpieczne i bez skutków ubocznych!

Oni zrobią to, aby oszukać ludzi, że to jest całkowicie bezpieczne. A nie jest. Ona powiedziała: jak kocham te pracę, ale ja nie będę częścią tego gówna.

Powiedziała: powiedz swoim przyjaciołom & rodzinie nawet, jeżeli większość to zignoruje. Przynajmniej oni będą świadomi tego, co ja wiem. To nie jest pierwsza pielęgniarka, która to mnie powiedziała.

Nie wiemy, czy to prawda, czy to kłamstwo, ale jeżeli coś takiego nam ogłoszą w mediach i w TV i będziemy widzieli ludzi chwalących szczepienia i brak jakichkolwiek problemów, to będziemy pamiętali, że byliśmy ostrzegani przed tym oszustwem”.

źródło: czytelnik

foto: Envato

Za: Robert Brzoza

 

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: