
[NOP po eksperymentalnej szczepionce Pfizer/BioNTech] ☀Autor Gabi☀
The following two tabs change content below.
Gabi
Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej, niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE ✄ UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ? WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛ z dopiskiem - DAROWIZNA !
Nest Bank Polska 75187010452078115029220001
Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001
Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW
Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !
♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡ https://zrzutka.pl/gc97mb
Ostatnie wpisy Gabi (zobacz wszystkie)
- „Hr. Janie Potocki” II RP skończyła się!! Chyba, że wynalazł Pan jeszcze… wehikuł czasu!! ☀Autor Gabi☀ - 25 stycznia 2021
- Warszawa: Ruszają szczepienia seniorów +80 ☀Autor Gabi☀ - 25 stycznia 2021
- Robert Brzoza: Helsiński Komitet Praw Człowieka: w Państwie żydowskim Pfizer prowadzi eksperyment na ludziach!! ☀Autor Gabi☀ - 24 stycznia 2021
- Rozłam w ruchu Szymona Hołowni! ☀Autor Gabi☀ - 24 stycznia 2021
- Ziemkiewicz komentuje akcję #OtwieraMY: To nie jest rewolucja, to coś gorszego: erozja władzy ☀Autor Gabi☀ - 24 stycznia 2021
Ostatnio Pfizer trąbił o sukcesie jak udało im się uzyskać na 94 szczepionych, i szczepionka była dobrze tolerowana. Ciekawe czy media się zająkną o niepożądanym odczycie poszczepiennym u Patricii Chandler z Austin w Teksasie, która obecnie jest bez pracy z powodu reakcji na zastrzyk. Była ochotnikiem, zgłosiła się na badania kliniczne. To co się jej przydarzyło powstało w badaniu klinicznym szczepionki COVID-19 firmy Pfizer / BioNTech.

Szczepionka poszła jej w pięty.

Reakcja niepożądana po wstrzyknięciu nazywana jest „wykwitem polekowym [fixed drug eruption]” i występuje u niej na obu stopach. Patricia nie może chodzić bez laski od czasu wizyty na ostrym dyżurze 2 listopada.
Z powodu NOPa nie mogła chodzić do pracy. Firma farmaceutyczna, która podała tę szczepionkę, nie zwróci jej utraconych zarobków na chwile obecną, więc, aby mieć pieniądze na życie i lekarzy, jej kuzynka otworzyła zrzutkę na portalu GoFundMe.
Norah O’Donnel: Dzisiaj 22 listopada 2020r rząd zatwierdził ustawę przekazującą fundusze z podatków na rozwój szczepionki. Dzisiaj również dowiedzieliśmy się, że Pfizer otrzyma prawie 2 miliardy dolarów wsparcia. Moderna otrzyma 438 mln dolarów z podatków obywateli. Oba te koncerny ogłosiły jednak, że nie będą sprzedawać szczepionki po kosztach produkcji. Chcą na tym zarobić. Czy koncerny farmaceutyczne powinny zarabiać na badaniach nad szczepionkami współfinansowanymi przez obywateli?
Bill Gates: Kwestia Pfizer dotyczy raczej umowy przetargowej o charakterze umowy badawczo-rozwojowej. AstraZeneca i Johnson&Johnson oznajmiły, że umowa będzie miała charakter non-profit. Dokładna treść wynegocjowanych kontraktów nie jest mi znana.
Jednak nadal będzie wiele niewiadomych odnośnie skuteczności tych szczepionek. Dla 1. generacji szczepionek szacuje się efektywność na poziomie 50 proc., nieznany jest także ich czas działania. Tak więc te rozwiązania będą miały charakter częściowy i z czasem będą doskonalone. To niestety nie dobrze, że niektórzy uważają, że zatwierdzenie fazy 3. badań klinicznych oznacza koniec epidemii.
Oczywiście należy wyważyć kwestię tego, kto ponosi ryzyko, a kto czerpie korzyści z owoców tych wysiłków. To świetna sprawa, że przeznacza się środki na badania i mam nadzieję, że te umowy w zakresie kosztów i dostępności są obopólnie korzystne.

PubMed.Info
Oczywiscie mozna sie spierac czy to od szczepionki, ale stosujac identyczna metodologie jak w przypadku liczenia zgonow kowidowych (zwlaszcza w pierwszych miesiacach), ktora pozwalala na zaliczenie zgonu na kowid ofiarom wypadkow komunikacyjnych, samobojcow, ludzi ktorzy umarli z powodu zawalu serca i innych, do NOPow po podaniu eksperymetalnej szczepionki, to jesli cos sie stalo po szczepieniu, tzn ze przez szczepienie.
Za Facebook/ PubMed.Info
