NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Dlaczego maski nie działają – „Ostrożne rozważenie naszych wspólnych problemów” – dr Ted Noel VIDEO EN – Włącz napisy na PL ☀Autor Gabi☀

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Po co naprawdę maski?

Widzimy, jak jurysdykcje na całym świecie nakładają zakazy masek w tempie zbliżonym do liczby barów, którym grozi cofnięcie licencji na alkohol z powodu braku egzekwowania dystansu społecznego. Jeśli to zdanie wydaje się skomplikowane, zaczynasz doceniać, jak mylące są wszystkie argumenty dotyczące zakrywania twarzy. W końcu mamy N95, maski chirurgiczne, domowe maski z materiału ( obejrzyj wideo) i klasyczną bandanę dla złodziei pociągów. Na wszelki wypadek, kiedy nosiłem moją filiżankę maski przeciwpyłowej podczas ostatniego przejścia przez Costco, zobaczyłem pracowników noszących wymagane zakrycia twarzy, które pochodziły z sekcji tokarek w Woodcraft.
 1: Style masek.

Dla najbardziej przypadkowego obserwatora powinno być intuicyjnie oczywiste, że nie wszystkie te maski są identyczne pod względem ich przeznaczenia i możliwej funkcji przeciwko wirusom. Chusta i osłona twarzy reprezentują skrajność jednej strony spektrum. Tarcza blokuje poruszające się duże obiekty (w stosunku do wirusów) przed uderzeniem w oczy użytkownika z dużą prędkością. Chustka blokuje dobrym facetom możliwość zobaczenia, kim jest ten zły. W obu przypadkach oddychanie wokół nich jest bardzo łatwe, a aerozole nie są blokowane. Mogą skutecznie przeciwdziałać kichnięciu, ale zwykłe oddychanie lub mówienie z łatwością je pokonuje. Maska przeciwpyłowa w kształcie miseczki należy mniej więcej do tej samej kategorii. Spójrzmy na lepsze maski.

Przez 36 lat jako anestezjolog nosiłam maski chirurgiczne codziennie. Miały one na celu zmniejszenie możliwości zakażenia otwartej rany bakteriami z ust . Ten artykuł wiary okazał się fałszywy . Jeśli personel pracujący poza bezpośrednim obszarem sterylnym nie nosi masek, nie ma wzrostu zakażeń ran. I to w zamkniętym środowisku, w którym personel będzie obecny przez wiele godzin. To rzuca bardzo dużą chmurę wątpliwości co do użyteczności masek przeciw COVID-19.

Inny problem pojawia się, gdy przyjrzymy się używaniu masek przez społeczeństwo. Nawet przyjmując niepewne założenie, że maski są przydatne, „niewłaściwe użycie i usuwanie może w rzeczywistości zwiększyć ryzyko przenoszenia patogenów, a nie je zmniejszyć, zwłaszcza gdy maski są używane przez nieprofesjonalistów, takich jak laicy”. Biorąc pod uwagę, że większość „masek” jest po prostu trzymana pod ręką do użycia w razie potrzeby, odkładana na bok, a następnie używana ponownie, większość osób noszących maski prawdopodobnie zwiększy ekspozycję na wirusy, a nie ją zmniejszy.

Ale czy właściwie używane maski chirurgiczne zmniejszają powszechne rozprzestrzenianie się chorób? Stwierdzenie, że nie ma prawie żadnych danych, nie byłoby przesadą. Gdy badano gospodarstwa domowe z chorymi dziećmi, nawet rygorystyczne noszenie maski nie zapewniło statystycznie istotnej poprawy w zakresie infekcji u dorosłych .

Ujmijmy to prostym angielskim. Nawet jeśli zrobiłeś wszystko, aby chronić się za pomocą masek chirurgicznych, nawet jeśli Twoje dziecko chce zobaczyć Twoją twarz, może to zmniejszyć ryzyko zachorowania, ale nie możemy tego udowodnić. I to w dobrze zaprojektowanym badaniu mającym na celu uzyskanie znaczących wyników. „Stosowanie masek na twarz w gospodarstwie domowym wiąże się z niską przyleganiem i jest nieskuteczne w kontrolowaniu sezonowych chorób układu oddechowego ” (podkreślenie dodane).

A co z domowymi maskami z tkaniny? W badaniu wykorzystującym grypę maski wykonane z bawełnianych T-shirtów „należy traktować jedynie jako ostateczność, aby zapobiec przenoszeniu kropel od zakażonych osób”. Były tylko w jednej trzeciej tak skuteczne, gdy były noszone przez chorego, jak maska ​​chirurgiczna. Jeśli jesteś chory, to lepsze niż nic, ale to niewiele. CDC mówi , „Tkanina wykładziny twarz może spowolnić rozprzestrzenianie się wirusa i pomóc ludziom, którzy mogą mieć wirusa i nie wiedzą, że w przekazywaniu go innym.” Tłumaczenie: To może pomóc, ale nie mamy żadnych danych, aby to potwierdzić.

Jak widać z innych badań, nawet maski chirurgiczne mają minimalną korzyść w zapobieganiu chorobie. Zostało to potwierdzone w badaniu szpitalnym . Maski materiałowe miały „względne ryzyko” infekcji grypą trzynaście razy większe niż maski medyczne. „Zatrzymywanie wilgoci, ponowne użycie masek z materiału i słaba filtracja mogą powodować zwiększone ryzyko infekcji”.

A co z legendarnymi maskami respiratora N95 ? „Respiratory działają jako ŚOI tylko wtedy, gdy mają odpowiedni rozmiar i zostały przetestowane pod kątem dopasowania, aby wykazać, że osiągają odpowiedni współczynnik ochrony”. Tłumaczenie: Jeśli nie przeszedłeś przez testy dopasowania, przez które przeszedłem (pierwszy model nie pasował!), N95 nie zmniejszy Twojej ekspozycji na wirusa. Przepraszam.

Myślę, że dość łatwo zauważyć, że maska ​​nie jest maską, nie jest maską. Istnieje wiele odmian, a niektóre osłony twarzy są całkowicie nieskuteczne w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się infekcji. Inne mogą zapewnić niewielki stopień ochrony innym osobom, jeśli jesteś zarażony. Maski chirurgiczne są dość skuteczne, ale równie skuteczne jest noszenie złożonego materiału do kaszlu. I prawdopodobnie będziesz go wkładać do prania częściej niż swoją maskę.

Aby się chronić, potrzebujesz odpowiednio dopasowanej maski oddechowej N95. Następnie należy go ponownie sterylizować co cztery godziny za pomocą światła UV lub odpowiednio go zutylizować i zacząć od nowa. To jest zbyt drogie dla większości ludzi.

Świat zewnętrzny to najbezpieczniejsze miejsce, w jakim możesz być. Stan Floryda nie ma żadnych przypadków COVID-19, które można przypisać transmisji zewnętrznej. W ciągu dnia słoneczne promieniowanie UV bardzo szybko zabija wszystkie wirusy, a ruch powietrza jest zawsze wystarczający, aby rozproszyć aerozole, dzięki czemu nie są one infekcyjne. Stało się jasne, że praktycznie wszystkie przypadki rozprzestrzeniły się w zamkniętych przestrzeniach z długotrwałym (> 10 minut) narażeniem. A jak pokazują badania, które cytowałem, poza N95, maski nie pomagają. W tym przypadku odstęp na sześć stóp również nie pomaga, ponieważ aerozole przenoszące wirusa nie są odpowiednio rozproszone.

Opiekunowie w środowisku o wysokiej intensywności powinni mieć wszystkie dopasowane N95, których potrzebują. Poza tym nadszedł czas, aby uznać, że jedyną osobą, która powinna nosić maskę, jest Samotny Strażnik.

americanthinker.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: