NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7337 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
MOŻE TO BYĆ PROSTE ANTIDOTUM NA PRZENOSZENIE BIAŁKA KOLCZASTEGO Z ZASZCZEPIONEGO mRNA NA NIESZCZEPIONE OSOBY: SURAMINA ZAWARTA W IGŁACH SOSNY
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

ANONIMUS: BLOG, KTÓRY PRZEDSTAWIA WSZYSTKO TO, CZEGO NIE MA W INNYCH ARTYKUŁACH – Rozpoczynają się łapanki na syjonistyczno-pedofilskich oszustów! ☀Autor Gabi☀

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Cywilizacja 2020,

czyli wybory w USA

Rozpoczynają się łapanki na syjonistyczno-pedofilskich oszustów!

November 17, 2020

Historia znała do tej pory tzw. ”niezadowolenia społeczne” skierowane przeciw dużemu kapitałowi.

Lud uciśniony występował krwawo – uważając się za klasę paskudnie wykorzystywaną….

… Obecnie jest prawie identycznie – z tą różnicą – że przeciw dużemu kapitałowi występują korporacje syjonistyczno-pedofilskie.

Chichot historii pokazał, że tzw. lud uciśniony, wcale nie chce zniszczyć dużego kapitału – a wręcz przeciwnie – lud uciśniony nie uważa się wcale za uciśniony…

… a duży kapitał uważa za swojego sojusznika.

Globalistyczne korporacje syjonistyczno-pedofilskie próbują zniszczyć nie-syjonistyczny duży kapitał, który aż w 90% należy do aryjskich Europejczyków. Są to ogromne linie lotnicze, porty lotnicze, flota oceaniczna, przemysł cywilny i wojskowy, produkcja rolna.

Praktycznie to potężne konsorcja, które napędzały cywilizację planety od czasów zakończenia I wojny światowej. To czasy, kiedy społeczeństwo poczuło się komfortowo.

Termin: ’lud uciśniony’ przestał istnieć w świadomości obywateli USA i Europy Zachodniej.

A czym zajmują się globalistyczne korporacje syjonistyczno-pedofilskie?

No właśnie….

… zbudowały monopol medialny (również internetowy), filmowy i finansowy.

To narzędzia do ’regulowania’, do cenzury oraz do kontroli społeczeństw.

Globalistyczne korporacje syjonistyczno-pedofilskie nic praktycznie nie wnoszą do cywilizacji!

Ktoś opóźniony w rozwoju powie:

– Ale przecież Semici dostają Nobel’e w wielu dziedzinach nauki!

… I to właśnie jest oszustwo syjonistyczne.

Bo przecież nagroda Nobel’a już dawno nie jest szwedzką, a tylko syjonistyczną – tak samo jak szwedzkie volvo nie jest już szwedzkie, a tylko chińskie.

Żydzi kupują sobie opinię 'inteligentnych' za pieniądze – pomagają w tym właśnie syjonistyczne media, przemysł filmowy oraz oszustwa finansowe.

LINK:

E=mc² nie wymyślił żaden Żyd. Einstein to złodziej!

Jeśli chce się coś dowiedzieć z dziedziny nauki – to raczej należy szukać tego u Aryjczyków: Skłodowskiej-Curie (dwukrotny Nobel) lub u chociażby Tesli….

… ale nie u Semitów.

OSZUKAŃCZE IDEOLOGIE SYJONISTYCZNE

Obecnie jest moda na tzw.

 • ’zieloną energię’
 • ’idee globalizmu’
 • ’wolnego przepływu kapitału’….

… ale wszystkie te głupoty dążą do unicestwienia popularnej – wśród ludzkości – współczesnej cywilizacji.

… unicestwienia takich dóbr – jak wolność średniego biznesu, silnej klasy średniej, prawa do urlopów, wolnego wyboru miejsca pobytu, dostępu do dóbr luksusowych i niezbędnych: czyli samochodów, mieszkań, restauracji, pubów, kin, teatrów, koncertów, etc.

… unicestwienia takich praw – jak prawo wyborcze, prawo do socjalu, prawo do protestu, prawo do edukacji, etc.

„Naiwni użyteczni idioci”

Naiwni użyteczni idioci wierzą, że ’globaliści’, klakierzy ’zielonej energii’ oraz oszuści ’wolnego przepływu kapitału’ – chcą dobra ludzkości(sic!)….

… Czy właśnie dlatego głoszą idee depopulacji ludzkości?

SYJONISTYCZNE KŁAMSTWA:

Ci syjonistyczni pedofile kłamią, twierdząc, że chcą dobrze dla planety – ale….

… skoro dążą depopulacji ludzkości – to wcale nie dbają też o czyste powietrze czy ostudzenie planety!

Bo ich to w ogóle też nic nie obchodzi!

Ci syjonistyczni pedofile chcą zdobyć ”światowe koryto”.

 • Czym jest idea drogiej ’zielonej energii’?

Ta ’zielona energia’ jest tylko dla tych, co mają spore środki finansowe – czyli zwykły eksces sadystów i psychopatów!

Ludzie bez pieniędzy szybko się wychłodzą (w zimie) czyli zdepopulują się – a medycy (czytaj: ’tacy nowi doktorzy Mengele z KL Auschwitz’) wpiszą, że dopadł ich wirus. Zafałszują prawdę!

I sondaże będą ładniejsze.

??? CZYM JEST GLOBALIZM ???

!!! Globalizm – to „silnik gospodarki” !!!

To zbudowanie tzw. silnika gospodarki, opisanego w książce Żydówki Ayn Rand „Atlas zbuntowany” – czyli zbudowanie tylko jednego (globalnego) miejsca produkcji.

 

Takie miejsce produkcji globalnej powinno zastąpić – według syjonistycznych planów – wszystkie miejsca narodowych gospodarek… czyli pozbawić narody autonomii oraz unicestwić ich niezalezość.

Idea silnika gospodarki polega na pułapce; to miejsce które można łatwo wyłączyć – czyli pozbawić – uzależnionej od Chin – ludzkość towarów.

Silnik gospodarki (czytaj: „globalizacja”🙂 – to leciwa idea syjonizmu – która chce zniszczyć niezależne i autonomiczne gospodarki narodowe – po to, aby pozbawić narody samodzielności.

A według syjonistów – to właśnie Chiny są idealne do bycia takim silnikiem gospodarki, ponieważ jest to państwo komunistyczne – czyli decyzyjność należy tylko do garstki psychopatów z komunistycznej partii Chin.

 • Czym jest ’przepływ wolnego kapitału’?

– ’przepływ wolnego kapitału’ – to zakażenie, które wyniszcza wspólnoty narodowe czy regionalne!

 

Globaliści wyzyskują tę metodę (’przepływu wolnego kapitału’do:

 1. mnożenia zysków w miejscach odległych (do których to miejsc nie powinni w ogóle mieć dostępu)…
 2. a potem do wywiezienia tych zysków z miejsc, w których zostały wygenerowane.

To klasyczny kolonializm!

… wyjałowienie potencjałów wspólnot narodowych i lokalnych grup interesów.

DO RZECZY:

I właśnie te trzy wymienione czynniki spowodowały tragedię zniszczenia resztek autonomii narodów w Europie!

… syjonistyczne media wraz z użytecznymi idiotami (szabes-gojami: czytaj politycy i akademicy) lobbują za zniszczeniem rozwiniętych gospodarek Stanów Zjednoczonych oraz Europy. Dwóch najważniejszych gospodarek!

CIEKAWE:

 • … chińska gospodarka nie liczy się w tym kontekście, ponieważ nie zbudowała własnego wewnętrznego rynku zbytu (Chiny to przede wszystkim eksport). Chiński ułomny popyt wewnętrzny nie zapewnia nawet w ułamku tego, co jest niezbędne do rozwoju, a nawet do egzystencji Chin. Chiny nie istnieją bez rynków zbytu w USA czy Europy!
 • … syjonistyczne media wraz z użytecznymi idiotami (szabes-gojami) straszą całe narody i kontynenty wirusem i epidemią, której w ogóle nikt nie udowodnił, że istnieje.

Idea rzeźników syjonistyczno-pedofilskich jest prosta: „… zniszczyć Cywilizację Białego Człowieka!…”

Zresztą tą ideą syjoniści są obezwładnieni już od dwóch tysięcy lat!

Cóż czekałoby Europę (a może nawet i Stany Zjednoczone) po zniszczeniu przez Żydów gospodarek ’wolnego świata’?

No cóż… odpowiedź jest prosta: wszystkie dziedziny gospodarek w Europie przejęliby Żydzi.

DOTYCZY TEŻ POLSKI:

Przecież nie jest żadną tajemnicą, że w Izraelu już budują się spółki kapitałowe wspomagane przez żydowskie instytucje finansowe:

 • JP Morgan,
 • Chase Bank,
 • Rockefeller Foundation,
 • Soros Foundation,
 • Gates Foundation (kapitał zasilany przez środowiska żydowskie)
 • Clinton Foundation (kapitał żydowski)

… w celu wejścia w rynki Europy i ogarnięcie najważniejszych dziedzin gospodarek… po zniszczeniu i wyjałowieniu przez rzekomą epidemię wirusa.

DO TEGO JESZCZE NALEŻY DODAĆ (internetowe) SYJONISTCZNE PLAGI, TYPU:

 • GOOGLE
 • Amazon
 • Twittwer
 • YouTube
 • etc….

które kontrolują i cenzurują Internet – wbrew Idei Niezależnego Intenetu.

DO TEGO JESZCZE NALEŻY DODAĆ (medialne) SYJONISTCZNE PLAGI, TYPU:

 • CNN
 • The New York Times
 • Washington Post
 • POLITICO
 • etc….

Żydzi zresztą nie ukrywają już od co-najmniej pięćdziesięciu lat, że chcą uczynić Europę kolonią Izraela.

A gdzie jest miejsce dla Chin w tej grze?

No cóż… odpowiedź jest też prosta: syjoniści dla Chin nie przewidzieli żadnego miejsca! Chiny – według planu syjonistów – nic z tego tortu nie dostaną.

Izrael nie przewiduje dzielić się Europą z Chińczykami.

Czy Chiny pozwolą okraść się Izraelowi ze wszystkich potencjalnych zysków?

No cóż… odpowiedź jest też prosta: Chiny nie posiadają swoich wpływów politycznych, aby zagrozić… Chiny nie posiadają też żadnych znaczących sojuszów (sojusz wojskowy z Rosją to fikcja) … natomiast Chińczycy nie są jeszcze wstanie użyć swojego wojska do presji w świecie polityki; nawet w Azji!

KŁOPOTY STANÓW ZJEDNOCZONYCH Z ŻYDAMI:

Odkąd grupa syjonistyczno-pedofilska wprowadziła FED w struktury państwowe USA….

… Obywatele Stanów Zjednoczonych są bezlitośnie łupieni przez żydowskie banki.

W roku 2013 minęła rocznica stulecia wprowadzenia – w sposób przestępczy i nielegalny – żydowskiego FED-u.

Od tego czasu trwa systemowe zadłużanie obywateli i gospodarki USA przez żydowski FED.

Dolar produkowany przez FED, już w chwili druku zostaje zadłużony!

LINK:

Obywatele USA nie mogą wybaczyć politykom tego, że oszukali Konstytucję i otworzyli opcję syjonistycznej tradycji lichwy!

… Chociaż Konstytucja jasno mówi o tym, że środki płatnicze (dolar) powinien być drukowany tylko przez państwo!

Niestety, ale FED jest instytucją ściśle prywatną! To kilka banków ściśle prywatnych – nawet nie zarządzanych przez Ministerstwo Finansów USA.

… I według Konstytucji USA – żydowski FED nie powinien w ogóle istnieć!

Oszustwo polega na tym, że państwo USA drukuje tylko obligacje państwowe, które są wysyłane do prywatnych żydowskich drukarni należących do FED-u, a te drukują dolary według wartości tychże obligacji… ale lichwa powoduje, że drukowany dolar – w chwili druku – jest objęty długiem wynikającym z procentu, który państwo płaci za wykup zastawionych obligacji.

W efekcie, w Stanach Zjednoczonych dolar nie jest jednostką finansową, w której się oszczędza lub lokuje kapitał w długim terminie.

… co napędza dodruk dolara… i zastaw coraz większych obligacji państwowych.

… co powoduje drożyznę na rynku nieruchomości (dla przykładu: kredyty w rynku nieruchomości oblicza się w takim sposób, że spłata 25 letnia wynosi obecnie 400% od ceny zakupu)!

LINK:

Tajna instrukcja zadłużania obywateli

https://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/tajna-instrukcja-zadluzania-obywateli

SYJONIŚCI CHCĄ CORAZ WIĘCEJ!

Chytre środowiska syjonistyczno-pedofilskie żądają coraz to więcej. Kongres i Senat USA jest pełen polityków uzależnionych od finansowania przez Żydów.

… wielu polityków jest też ’uwalona’ w pedofilskie taśmy Epstein’a.

Dlatego prezydent Trump po sfałszowanych wyborach 2020 roku nie znajduje ostoi wśród swojej partii. Jego ’koledzy’ partyjni zdradzili, zdradziła też sprzyjająca telewizja FOX News – realizując syjonistyczno-pedofilski plan zniszczenia USA.

TO WOJNA – A NIE WYBORY

Te wybory – wbrew temu co piszą syjonistyczno-pedofilskie media (z CNN i Politico) – nie są walką dwóch kandydatów z dwóch odmiennych partii….

… Trump jest tylko ’znakiem towarowym’ o wiele większej grupy, lobbingu, a przede wszystkim Obywateli USA.

Trump dostał też wsparcie od wojska i od przemysłu wojskowego.

Ogólnie to potężna grupa – która wreszcie przemówiła!

Lobby żydowskie jest w szoku, ponieważ siły jakie zostały uruchomione przeciw syjonistom są tak potężne – że Żydzi pierwszy raz od stu lat poczuli – że są tylko krzywym karłem….

PRÓBA MEDIALNEGO PRZEWROTU

Lansowane wyniki wyborów prezydenckich są kłamliwe i oszukują widzów mediów syjonistycznych.

To właśnie stacje telewizyjne (które aż w 90% zatrudniają Żydów) ’ogłosiły’ – że Trump odchodzi z polityki(sic!).

USA jest Imperium, w którym to wcale nie media ustalają kto jest prezydentem – tylko Obywatele w wyborach!

Tylko to ma znaczenie!

Wyniki wyborów 2020 ogłoszonych przez syjonistycznye media (CNN, Politico) są bez znaczenia!

Ale to są tylko medialne kłamstwa!

Ilość udowodnionych oszustw tegorocznych wyborów jest bez-precedensu!

Z łatwością można znaleźć dowody w Internecie.

Obecnie trwają liczne procedury prokuratorów i śledczych z NSA oraz FBI.

… Ale ważne jest właśnie to, że wszystkie nitki tego paskudnego przekrętu prowadzą właśnie do Żydów, do Mossadu, do Izraela….

… dla których prezydent Trump jest dużym kłopotem, ponieważ nie chce już więcej chronić żydowskich przestępstw w Afryce Północnej i Bliskim Wschodzie.

Żydom nie udał się też plan, który zakładał oskarżyć Chiny o udział w tym przekręcie.

Chociaż Chinom nie pasuje Trump, to Chińczycy boją się w taki ordynarny i chamski sposób włazić w politykę takiego ogromnego Imperium, jakim są Stany Zjednoczone.

mr.nawigator

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: