DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wydano dowody osobiste z poważnymi błędami. Nawet 10 tys. dokumentów do natychmiastowej wymiany ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Dowód osobisty błąd MSWiA

ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
28 Listopada 2020

Wydano dowody osobiste z poważnymi błędami. Nawet 10 tys. dokumentów do natychmiastowej wymiany

Jeśli trafił ci się błędny dowód osobisty, możesz niedługo dostać wezwanie od urzędu. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) przyznaje się, że wydało 249 dokumentów z błędem. Z kolei dziennikarze TVN24 twierdzą, że skala pomyłek jest znacznie większa.

Dowód osobisty z błędem. Błąd wykryli agenci ABW

Dowód osobisty z MSWiA może zawierać poważny błąd. Ministerstwo przyznało, że niektóre z wydanych dokumentów zawierają poważne błędy. Co ciekawe, pomyłki nie widać gołym okiem, to też nawet możemy nie zdawać sobie sprawy z posiadania dowodu tożsamości z feralnej partii.

Dane na dowodzie powinny się zgadzać. Problem jest z warstwą elektroniczną dokumentu, w którą zostały wgrane tożsamości zupełnie innych osób niż na nadruku. Co za tym idzie, obywatel sam nie jest w stanie dowiedzieć się, że ma błędny dowód.

Błędy zostały wykryte przypadkowo. Działający pod przykrywką agenci ABW mieli działać wewnątrz grup przestępczych, otrzymali więc dowody z osobiste z danymi ukrywającymi prawdziwą tożsamość. Postanowili dla pewności je sprawdzić i wtedy wykryto problem z dokumentami.

– Ta sytuacja mogła narazić na niebezpieczeństwo funkcjonariuszy – mówił anonimowy urzędnik MSWiA dla TVN24.

MSWiA mówi o 294 błędnych dowodach. TVN24 twierdzi, że jest ich 10 tys.

– Do obywateli trafiło 249 dowodów osobistych z wadą techniczną. Dla przykładu w 2019 roku Centrum Personalizacji Dokumentów wydało ponad 5,2 miliona dokumentów w tym ponad 3 miliony dowodów osobistych. Zatem absolutnie nie ma mowy o masowej skali – informowało MSWiA dla TVN24.

biznesinfo

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: