DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Trzynastek na razie nie będzie. Premier podjął twardą decyzję ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

biznesinfo

biznesinfo
28 Listopada 2020

Trzynastek na razie nie będzie. Premier podjął twardą decyzję

Fatalne wieści dla pracowników budżetówki. Decyzją premiera Mateusza Morawieckiego tzw. trzynastek i innych nagród do końca nie będzie. Zaoszczędzone w ten sposób środki mają zostać przeznaczone na zakup szczepionki na SARS-CoV-2 oraz na pomoc dla przedsiębiorców.

Trzynastek na razie nie będzie

Trzynastek na razie nie będzie. Uspokajamy jednak emerytów, że nie chodzi o wypłatę tzw. trzynastej emerytury, która planowana jest na wiosnę przyszłego roku, a tradycyjną trzynastą wypłatę dla pracowników budżetówki. Decyzją premiera Mateusza Morawieckiego do końca roku wstrzymane zostaną również innego rodzaju nagrody.

Minister finansów Tadeusz Kościński poinformował w tym tygodniu wszystkie resorty o blokadzie wydatków. W piśmie rozesłanym do ministerstw szef resortu finansów tłumaczy, że decyzję o zablokowaniu planowanych wydatków budżetu na 2020 rok, podjął premiera na podstawie Ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

– Blokada powinna dotyczyć w szczególności planowanych wydatków wraz z pochodnymi na: wynagrodzenia osobowe, uposażenia, dodatkowe wynagrodzenia roczne, dodatkowe uposażenia roczne, nagrody roczne – napisał Kościński w piśmie cytowanym przez Wirtualną Polskę.

Szczegóły blokad wydatków ma ustalić każde ministerstwo po otrzymaniu decyzji. W dalszej części pisma minister finansów podkreśla, że „kwoty blokad w poszczególnych częściach budżetowych zostały określone w związku ze stwierdzeniem niepełnej realizacji planu wydatków na wynagrodzenia”. W praktyce oznacza to, że dzięki temu, iż resorty oszczędzały dotąd na wynagrodzeniach, powstały dzięki temu swego rodzaju „zaskórniaki” po które chce sięgnąć teraz szef rządu.

Pieniądze nie na trzynastki, a na szczepionki

Zaoszczędzone środki jak informuje w dalszej części pisma minister finansów mają zostać przeznaczone m.in. na zakup szczepionki na koronawirusa.

– Sytuacja związana z działalnością w warunkach pandemii wpłynęła na stopień wykonania budżetu w tych kategoriach wydatkowych, co wraz z rozwagą o szczególną ostrożnością dysponentów realizujących budżet w tym trudnym okresie pozwala na dokonanie oszczędności w wydatkach na wynagrodzenia wraz z pochodnymi uposażenia i przekierowanie ich na zakup szczepionki i zwalczanie skutków COVID-19.

biznesinfo

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: