DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Marsz o wolność – Narody muszą sie jednoczyć !! Słubice 28.11.2020r. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Narody muszą sie jednoczyc, My społeczenstwo jestesmy tacy sami.To zbrodnicze rządy są naszymi wrogami.Nastawiają nas przeciwko tym z ktorymi sami mają problemy.

My musimy być i tworzyć aternatywę do tego co nas czeka.
Bo czeka nas wielki reset i nie można się łudzić iż tego unikniemy, ale można dać wybòr tym ktòrzy nie chcą zniewolenia jakie przyniesie reset.
Łączmy się i twórzmy świat sami

Frankfurt nad Odrą: polsko-niemiecki Marsz o Wolność

POLSKO POWSTAŃ , BO KOSTUCHA ZE ŚMIERCIONOŚNYMI SZCZEPIONKAMI U TWOICH DRZWI !

To przedsmak zwycięstwa. Pieniądz im szare komórki pomieszał, jak niegdyś języki. Musimy przejść próbę oczyszczenia świata, by podnieść się w lepszym świecie, który sami zbudujemy w PRAWDZIE i WOLNOŚCI.

Live Słubice Frankfurt nad Odrą

Polska jest w pierwszej dziesiątce najszybciej wymierających narodów spośród 37 państw OECD, co jest koronnym dowodem celowej polityki depopulacji wymierzonej w nasze społeczeństwa.

Za Facebook/You Tube

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: