DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Trump zdaje sobie sprawę, że bagno kanalizacyjne z piekła rodem pochłonęło Ziemię ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
 

Brak flag – co to znaczy?

Zobacz artykuł poniżej (Brak flag krajów ONZ w siedzibie głównej Nowego Jorku).
Anna Von Reitz

Skontaktowało się ze mną wielu czytelników, zaciekawionych, dlaczego w siedzibie ONZ w Nowym Jorku nie ma flag – i nie było ich od 20 marca 2020 r.
Usunięcie flag wskazuje, że różne korporacje rządowe świadczące usługi dla zysku, które działały „jako” rządy krajowe, zbankrutowały.
Rzeczywiste rządy krajowe muszą jeszcze przegrupować się i odzyskać oraz zdecydować, czy chcą kontynuować członkostwo w organizacji takiej jak Organizacja Narodów Zjednoczonych, która była wykorzystywana jako witryna sklepowa dla syndykatów przestępczych i musi zostać uporządkowana, jak wszystko inne.
Donald Trump wyciągnął wtyczkę z wszystkich tych korporacji zaangażowanych w „legalną”, ale bezprawną działalność, z naruszeniem ich statutów i zobowiązań, które pozwalają im istnieć. Wyciągnął też wtyczkę ze wszystkich „banków centralnych”. To musiało być zrobione.
Kiedy objął urząd i zaczął kopać, stało się dla niego oczywiste, tak jak dla każdego z nas, który kiedykolwiek pociągnął za nitkę pajęczej sieci – że zgnilizna weszła znacznie głębiej i rozciągnęła się znacznie szerzej, niż ktokolwiek może sobie wyobrazić.
Jest w kościołach i szkołach, w supermarketach i na drogach publicznych, w biznesie, przemyśle i całych sektorach gospodarki, w tym kraju i praktycznie w każdym innym kraju na Ziemi – i chociaż nazywamy to „Bagien ”, Można by go trafniej nazwać„ Kanałem z piekła rodem ”.
Gdyby problem występował tylko wewnątrz obwodnicy, byłby stosunkowo łatwy do naprawienia. Moglibyśmy zwolnić niektórych skorumpowanych członków Kongresu, zastosować środki w celu obalenia monopoli i hej, uporządkować ustawę i iść dalej. Ale nie, moi drodzy, to jest pełzająca wrzawa, która skaziła i zepsuła cały świat.
Biedny Donald Trump. Dał słowo, że posprząta „Bagno”, myśląc o nim jako o Lokalnym Szambie znanym jako Waszyngton, DC, ale – kiedy już zaczął działać, stało się och, więc, okropnie oczywiste, że „Bagno” było na całym świecie, z wielkimi kłami zatopionymi nawet w małych firmach i wirtualnymi armiami źle ukierunkowanych, ignoranckich pracowników publicznych atakujących ludzi, którym mają służyć na każdym kontynencie.
A pieniądze? Cóż, jakie pieniądze? Te korporacje nigdy nie miały żadnych prawdziwych pieniędzy. Wszystkie te RZECZY działały wyłącznie na kredyt przez dziesięciolecia, a kredyt to nie pieniądz. Kredyt to kredyt. W naszym przypadku od pokoleń kradziono nam kredyt wraz z naszą tożsamością i majątkiem.
Większość ludzi żyjących na tej planecie została po mistrzowsku zniewolona, ​​okłamana, oszukana, oszukana i oszukana przez szarlatanów, którzy twierdzili, że ich „reprezentują”. My, Amerykanie, nie różniliśmy się od reszty.
Teraz, gdy zaczynasz dostrzegać absolutnie ogromny rozmiar i zakres problemu, możesz wziąć oddech i nikt nie będzie cię winił.
Teraz, kiedy już wiesz, że przyniosły ci to – dosłownie – pokolenia polityków wybranych przez obie partie polityczne, masz powód, by się zatrzymać i pomyśleć: hej, obie te partie polityczne są za to odpowiedzialne.
I możesz zobaczyć, dlaczego absolutnie pilnie wstałeś z kanapy i zorganizowałeś się. W miarę możliwości wyłóż dodatkowe jedzenie i zapasy. Zadeklaruj swój status polityczny na podstawie prawa z urodzenia – a nie jako „obywatela Stanów Zjednoczonych” – jako obywatela stanu: Wirginii, Teksańczyka, Kalifornijczyka, mieszkańca Wisconsin… i opublikuj go w rejestrze publicznym.
Przede wszystkim zaangażuj się w swoje Zgromadzenie Państwowe, wspieraj je i współpracuj z rodakami, aby zbudować solidne podstawy dla jego rozwoju. Wasze Zgromadzenie Stanowe i Federacja Stanów, Stany Zjednoczone Ameryki, są jedynym legalnym rządem, który wciąż istnieje.
Cała reszta, jak mówię wam od lat, to tylko prywatne, nastawione na zysk, zagraniczne korporacje rządowe, które sprzedają coraz więcej usług. I są likwidowani z jakiegoś powodu.
Musisz więc robić to, czym zawsze się przechwalamy i zaniedbujemy. Musimy rządzić się samodzielnie. Dzięki Bogu, nasi przodkowie zostawili nam dobre szablony do tego.
Niech to będzie pocieszeniem, że nie jesteś sam w środku tego wielkiego kryzysu. W pracy są już Amerykanie, już pięćdziesiąt zgromadzeń, wiele stron internetowych i programów edukacyjnych, a dzieje się o wiele więcej.
Zamiast być znużonym, zagubionym i samotnym, obudź się Ameryko. Nadchodzi nowy dzień i możesz z niego zrobić, co chcesz.
handmoneynews
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: