DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Bezigłowa szczepionka COVID-19 rozprowadzana łatką na ramieniu, badana przez naukowców z Sydney ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
7NEWS Sydney Team
Bezigłowa szczepionka na koronawirusa może być w drodze dzięki nowym badaniom w Australii. Plik obrazu.
Bezigłowa szczepionka na koronawirusa może być w drodze dzięki nowym badaniom w Australii. Plik obrazu. Źródło : Yulia Reznikov / Getty Images

Igła wolne koronawirus szczepionka może być w drodze z nowego bytu badań prowadzonych w Australii.

Uniwersytet w Sydney ogłosił w poniedziałek, że pracuje nad alternatywną metodą inokulacji.

Ich rozwiązanie może mieć postać plastrów.

Główny badacz, profesor Rachel Skinner z Wydziału Medycyny i Zdrowia Uniwersytetu, powiedziała, że ​​technologia wciąż jest rozwijana.

„Celem jest, aby urządzenie wymagało jedynie niewielkiej dawki szczepionki, aby wytworzyć taki sam poziom odpowiedzi immunologicznej u biorcy” – powiedziała.

Pacjent wziął udział w badaniu klinicznym szczepionki przeciwko koronawirusowi COVID-19 firmy Pfizer na University of Maryland School of Medicine w Baltimore.
Pacjent wziął udział w badaniu klinicznym szczepionki przeciwko koronawirusowi COVID-19 firmy Pfizer na University of Maryland School of Medicine w Baltimore. Kredyt: AP

„Urządzenie nie wymaga chłodzenia, dzięki czemu jest łatwe i tanie w transporcie i przechowywaniu. Został zaprojektowany tak, aby był prosty w użyciu, z możliwością samodzielnego podawania ”.

Plaster ma rozmiar jednego centymetra kwadratowego i jest pokryty tysiącami mikro-wypustek, niewidocznych gołym okiem.

Te mikroskopijne nakłucia są pokryte preparatem szczepionkowym, którego celem jest penetracja zewnętrznej warstwy skóry i dostarczenie szczepionki do komórek znajdujących się bezpośrednio pod skórą.

Projekt jest nadal rozwijany i nie został jeszcze zatwierdzony.

Jednak na ocenę rentowności przydzielono 1,12 miliona dolarów.

Szczepionka Pfizer-BioNTech COVID-19 (plik)
Podobno brytyjskie organy regulacyjne zamierzają formalnie ocenić szczepionkę Pfizer-BioNTech COVID-19. Kredyt: EPA

Zanim jednak plaster będzie mógł zostać użyty do dystrybucji szczepionki, należy go znaleźć.

Szczepionka Pfizer pozostaje jedną z największych na świecie nadziei związanych ze szczepionką COVID, a wyniki późnych badań na ludziach wykazują 95% skuteczność.

Australia zabezpieczyła 10 milionów dawek szczepionki Pfizer i ma nadzieję na wprowadzenie jakiejkolwiek udanej szczepionki w marcu 2021 roku.

7news.com.au

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: