DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Robert Brzoza: Ministerstwo Zdrowia nie jest właścicielem Szpitala Narodowego. Kto jest inwestorem?  ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

„Michał Szczerba i Dariusz Joński przeprowadzali we wtorek kontrolę w Ministerstwie Zdrowia, która była kontynuacją poniedziałkowej kontroli w spółce PL2012plus.

„Otrzymaliśmy z MZ pismo, w którym pan minister Niedzielski informuje nas, że przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia nie brali udziału w przygotowaniu wskazanych zadań dla szpitala narodowego, a ponadto w dyspozycji Ministerstwa Zdrowia nie pozostają żadne dokumenty, które dotyczyłyby funkcjonowania i przygotowań szpitala tymczasowego na Stadionie Narodowym” – mówił Szczerba.

Cała koncepcja szpitali tymczasowych opracowywana jest albo w KPRM, albo w MON, albo w MSWiA.

Kropiwnicki powiedział z kolei, że celem kontroli w MSWiA jest sprawdzenie, czy „pod bokiem” szefa resortu Mariusza Kamińskiego nie dochodziło do „wyprowadzania gigantycznych pieniędzy”. „Otóż wszystko może wskazywać na to, że szpital na stadionie był kompletnie niepotrzebny, ponieważ był drogi i nieefektywny. Będziemy więc sprawdzać, czy te pieniądze zostały dobrze wydane, kto podjął decyzję o tym, że ten szpital ma być na stadionie, a nie w jakichś miejscach typu hotele czy sanatoria i też, kto przeprowadzał tę inwestycję” – zaznaczył poseł.

Dodał, że organizacja szpitala na PGE Narodowym pochłonęła olbrzymie koszty. „I trzeba sprawdzić, kto na tym faktycznie zarobił” – podkreślił Kropiwnicki” – pisze businessinsider.com.pl.

Niesamowite rzeczy dzieją się ze szpitalem narodowym.

Każda osoba zainteresowana tematem myśli, że to Ministerstwo Zdrowia (MZ) opracowało wytyczne dla tego szpitala, przeznaczyło środki na jego wyposażenie i utrzymanie, że to MZ zarządza tym szpitalem.

Okazuje się, że NIE. I to jest najdziwniejsze w tym wszystkim.

Prawdopodobnie za szpital narodowy odpowiedzialni są: MON lub MSWiA lub KPRM.

Iście ciekawa sprawa.

Czuć tutaj wielkim przekrętem.

Ktoś świetnie wyposażył szpital narodowy i czerpie z tego ogromne zyski.

Tylko kim jest ten „ktoś”?

Kto jest inwestorem?

Za Robert Brzoza

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: