DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Przeciw przymusowi bezdusznych gadów!! Dyrektor medyczny Moderna: zaszczepieni.. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

 Dyrektor medyczny Moderna: zaszczepieni dorośli nadal mogą zarazić niezaszczepionych COVID-19   Szczepionki nie pokazują, że zapobiegają potencjalnemu przenoszeniu tego wirusa. . . i mogą zarażać innych ”.

W ciagu tylu tygodni otrzymaliśmy trzy niewiarygodnie dobre wiadomości, jeśli chodzi o pandemię COVID-19. W każdym z ostatnich trzech tygodni ogłoszono, że kolejna szczepionka SARS-CoV-2 dała obiecujące wyniki i oczekuje na zatwierdzenie przez organy regulacyjne, aby można było rozpocząć dystrybucję. W przypadku niektórych, na przykład pracowników służby zdrowia, szczepionka mogłaby zostać dostarczona już w grudniu. Ale dla większości będzie to od późnej wiosny do lata, zanim rozpocznie się masowe wdrażanie szczepień. Jednak nawet wtedy sytuacja może „nie wrócić do normy” tak szybko, jak wszyscy mamy nadzieję, że po udostępnieniu szczepionki.

To otrzeźwiające ostrzeżenie od głównego lekarza Moderny, Tal Zaksa. Moderna była drugą firmą, która ogłosiła, że ​​jej szczepionka wykazała prawie 95% skuteczność, co oznacza, że ​​prawie 95 na 100 osób, które otrzymają szczepionkę, będzie chronionych przed COVID-19.

Problem w tym, że jeszcze nie wiadomo, czy którakolwiek z trzech szczepionek – w tym szczepionka Moderna – uniemożliwi przeniesienie wirusa z osoby zaszczepionej na osobę nieszczepioną. Lub, mówiąc inaczej, możliwe jest, że nawet zaszczepieni ludzie nadal będą w stanie zarazić niezaszczepione osoby COVID-19.

Jak Zaks powiedział Axiosowi , podczas gdy szczepionki Moderny i innych wydają się zapobiegać „ciężkiemu zachorowaniu” na COVID-19, „[t] hej nie pokazują, że zapobiegają potencjalnemu przenoszeniu tego wirusa. . . i zarażać innych ”.

Komentarze Zaksa są echem komentarzy jednego z założycieli BioNTech, który  opracował szczepionkę COVID-19 z firmą Pfizer . Jak poinformowała w tym tygodniu moja koleżanka Adele Peters , profesor Ugur Sahin zauważył, że szczepionki mogą nie całkowicie zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby. Jednak nadal nie jest to sytuacja całkowicie albo / albo. Sahin powiedział, że szczepionki mogą zapobiec niektórym infekcjom. „Jestem bardzo przekonany, że tak wysoce skuteczna szczepionka ograniczy przenoszenie się między ludźmi – może nie 90%, ale może 50% – ale nie powinniśmy zapominać, że nawet to może skutkować radykalną redukcją rozprzestrzeniania się pandemii” – Sahin odnotowany.

Innymi słowy, nadal można znaleźć szczepionki, które zapobiegają rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 – ale obecnie dane nie są rozstrzygające. Ale jeśli okaże się, że szczepionki tylko zapobiegną poważnym powikłaniom COVID-19 i nie zapobiegną rozprzestrzenianiu się choroby na innych, „powrót do normalności” zajmie znacznie więcej czasu, niż się spodziewano. Dzieje się tak dlatego, że zaszczepieni, choć sami są bezpieczni, nadal mogą stanowić zagrożenie dla innych, którzy jeszcze nie zostali zaszczepieni. A jeśli tak jest, dystans społeczny, noszenie masek, ograniczenia w podróżowaniu i inne działania zapobiegawcze – nawet blokady – będą nadal potrzebne, dopóki prawie wszyscy na planecie nie zostaną zaszczepieni.

fastcompany.com

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: