DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Porażający list szefa Solidarności do premiera. Żądanie Dudy wyjątkowo kontrowersyjne ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Niedziela handlowa stanowisko Solidarności

Jakub Kaminski/East News
 26 Listopada 2020

Porażający list szefa Solidarności do premiera. Żądanie Dudy wyjątkowo kontrowersyjne

Niedziela handlowa wypada w tym roku już tylko 13 i 20 grudnia, tak aby Polacy mogli zrobić przedświąteczne zakupy. Z racji na pandemię pojawiły się propozycje, aby otworzyć sklepy także 6 grudnia. „Solidarność” wysłała list do premiera, a Duda wysunął mocne żądania.

Dodatkowa niedziela handlowa? „Solidarność” stanowczo się sprzeciwia

Niedziela handlowa 6 grudnia to pomysł proponowany przez wielu przedsiębiorców. Ich zdaniem dodatkowy dzień handlowy w grudniu pozwoliłby na częściowe rozładowanie ruchu przed świętami (co jest dosyć istotne w trakcie pandemii) oraz na zwiększenie dochodów, które mocno podgryzł koronakryzys.

Wprowadzenie zapisu o niedzieli handlowej 6 grudnia miałoby być częścią nowelizacji tzw. ustawy covidowej. Jak jednak wskazują związkowcy, to właśnie sprzedawcy są najbardziej narażeni na zakażenie koronawirusem i dodatkowy dzień pracy, to dodatkowe ryzyko dla ich zdrowia i życia.

Portal wiadomoscihandlowe.pl informuje, że Rada Krajowej Sekcji Pracowników Handlu NSZZ „Solidarność”, wystosowała list do premiera Mateusza ze swoim sprzeciwem. Związkowcy są oburzeni, że nikt nie konsultował z nimi tego projektu.

– Od wielu miesięcy osoby zatrudnione w tej branży pracują w ciągłym stresie i strachu o zdrowie swoje i swoich rodzin. W ostatnich miesiącach, w związku z wzrostem liczby zakażeń i wprowadzonymi z tego powodu dodatkowymi restrykcjami, sytuacja pracowników handlu uległa dalszemu, drastycznemu pogorszeniu – można przeczytać w liście Solidarności.

Związek zaznacza, że i tak sprzedawcy pracują więcej. Wiele sieci handlowych wydłużyło godziny pracy, bądź zaczęło funkcjonować całodobowo. Ze względu na sezon chorobowy i skromną ilość pracowników, pracy jest znacznie więcej. Sprzedawcy są obarczeni dodatkowymi obowiązkami, a dodatkowa niedziela handlowa to tylko kolejne obciążenie.

biznesinfo

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: