DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Lekarz ostrzega, że ​​„bakteryjne zapalenie płuc rośnie” po założeniu maski ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Po raz pierwszy opublikowano w październiku 2020 r

„Grupa pozywa burmistrza Tulsy, GT Bynuma i dyrektora wykonawczego Departamentu Zdrowia Tulsy, Bruce’a Darta, twierdząc, że mandat maski miasta jest szkodliwy dla zdrowych ludzi”, donosi  Activist Post . W grupie są właściciele firm i dwóch lekarzy, którzy „proszą miasto o natychmiastowe uchylenie mandatu dotyczącego masek, który Rada miasta uchwaliła w zeszłym miesiącu”.

Na  konferencji prasowej, optometrysta Robert Zoellner powiedział:

„… Czynnik strachu musi się cofnąć. Pomysł, że nie chcę ci dać czegoś, o czym nawet nie wiem, że mam, jest prawie śmieszny. Użyjmy zdrowego rozsądku ”.

Dr James Meehan , po czym ostrzegł, że noszenie maski wiąże się z „dobrze znanymi zagrożeniami, które zostały dobrze zbadane i nie są omawiane w analizie ryzyka.

„Widzę pacjentów, którzy mają wysypki na twarz, infekcje grzybicze, infekcje bakteryjne. Raporty pochodzące od moich kolegów z całego świata sugerują wzrost liczby bakteryjnych zapaleń płuc.

„Dlaczego tak może być? Ponieważ nieprzeszkoleni członkowie społeczeństwa wielokrotnie noszą maski medyczne… w niesterylny sposób… Stają się zakażeni. Wyciągają je z fotelika samochodowego, z lusterka wstecznego, z kieszeni, z blatu i ponownie zakładają maskę, którą za każdym razem należy nosić świeżo i sterylnie ”.

Dr Meehan dodaje:

„Nowe badania pokazują, że maski z tkaniny mogą zwiększać aerozolację wirusa SARS-COV-2 do środowiska, powodując zwiększone przenoszenie choroby…”

Podsumowując, dr Meehan stwierdza:

„W lutym i marcu powiedziano nam, żebyśmy nie nosili masek. Co się zmieniło? Nauka się nie zmieniła. Polityka tak. Chodzi o zgodność. Tu nie chodzi o naukę… Nasz sprzeciw korzysta z retrospektywnych badań obserwacyjnych niskiego poziomu, które nie powinny być podstawą do podjęcia takiej decyzji medycznej ”.

*

Uwaga dla czytelników: kliknij przyciski udostępniania powyżej lub poniżej. Prześlij ten artykuł do swoich list e-mailowych. Crosspost na swoim blogu, forach internetowych. itp.

John CA Manley  spędził ponad dekadę na pisaniu ghostwriting dla lekarzy, a także dla naturopatów, kręgarzy i lekarzy ajurwedyjskich. Publikuje  COVID-19 (84) Red Pill Briefs  – biuletyn e-mailowy poświęcony zapobieganiu wykorzystywaniu przez rządy na całym świecie przesadnej pandemii jako pretekstu do naruszenia naszej wolności, zdrowia, prywatności, środków do życia i człowieczeństwa. Pisze także powieść  Brave New Normal: A Dystopian Love Story . Odwiedź jego stronę internetową:  MuchAdoAboutCorona.ca . Jest częstym współpracownikiem

Global Research.

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: