DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Tajemniczy” lot z Wuhan do powiatu tarnogórskiego. Co było na pokładzie Antonowa? ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
fot. Piotr Adamczyk – biuro prasowe Katowice Airport | Facebook

W poniedziałek przed godziną 23:00 na lotnisku w Pyrzowicach lądował jeden z największych samolotów transportowy świata Antonow An-124 „Rusłan”.

Gigant przyleciał z chińskiego miasta Wuhan. O przylocie tym razem wiedzieli nieliczni, ponieważ „takie było życzenie zleceniodawcy transportu” – informuje biuro prasowe lotniska, które dopiero po wielu godzinach od odebrania transportu, opublikowało wpis w mediach społecznościowych.

W kwietniu lądowanie An-225 w Warszawie transmitowały największe telewizje w kraju. Przez cały dzień temat przylotu potężnej maszyny nie schodził z pierwszych stron portali informacyjnych.

Czy chiński sprzęt z Antonowa wyposaży m.in. szpitale tymczasowe w woj. Śląskim?

Zleceniodawcą jest firma Zarys z Zabrza, która współpracuje z rządem. Przedsiębiorstwo dostarczało już produkty medyczne do szpitala „polowego” na Stadionie Narodowym.

„ZARYS dostarczył produkty medyczne do powstającego na Stadionie Narodowym szpitala polowego dla chorych na COVID-19. Dostawa była realizowana we współpracy z Agencją Rezerw Materiałowych” – czytamy na profilu zabrzańskiej firmy.

Facebook.com

Co było na pokładzie?

„Na pokładzie An-124, na zlecenie zabrzańskiej firmy ZARYS, przyleciało około 700 metrów sześciennych (ok. 116 ton) sprzętu medycznego, to jest: kombinezony ochronne, maski FFP3 o właściwościach antywirusowych i antybakteryjnych, maski tlenowe, fartuchy chirurgiczne, a także pulsoksymetry i termometry bezdotykowe” – czytamy na profilu Katowice Airport.

ZOBACZ: Potężny Antonow na lotnisku w Pyrzowicach

„Była to dziewiątą komercyjna operacja na An-124 w historii pyrzowickiego lotniska. Pierwsza wizyta miała miejsce w listopadzie 1997 r. Maksymalna masa startowa Rusłana to 405 ton, na pokład może wziąć nawet do 150 ton ładunku. Samolot ma 69 metrów długości, 73 metry rozpiętości skrzydeł i ponad 20 metrów wysokości. W latach 1982-2004 wyprodukowano 55 sztuk An-124, z tego około 20 sztuk jest ciągle wykorzystywanych do komercyjnego transportu ładunków” – informuje biuro prasowe lotniska.

Przygotował ŁUKASZ DUDEK /tatnogorskieinfo

 

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: