Jak informuje portal RMF FM, zarządzono właśnie przetarg na zakup nowych samochodów dla Służby Ochrony Państwa. Temat zakupu aut wraca w ostatnim czasie jak bumerang. PiS czuje, że to końcówka, dlatego czerpie z władzy pełnymi garściami?

Oczekujemy na więcej szczegółów. Portal ogłosił, że w grę wchodzi przetarg na zakup 25 nowych samochodów dla SOP. Zamówiono między innymi 3 bardzo mocne samochody osobowo-terenowe. Te suvy mają mieć silniki o mocy minimum 300 koni mechanicznych. Wyposażenie obejmuje wszystkie możliwe udogodnienia dla kierowcy i pasażerów, a samochody mają gwarantować najwyższy luksus.

Oprócz tego – jak podaje RMF FM, SOP zamawia dwie limuzyny średniej klasy z silnikami, które mają minimalnie 190 koni, do tego 10 bogato wyposażonych minivanów i busów.

To już staje się nudne..

PiS na prawo i lewo szasta pieniędzmi w kryzysowym czasie. Nie stać nas na to, co najważniejsze, a partyjny aparat wozi się nowymi limuzynami z najwyższej póły. O nowych autach dla państwa PiS pisaliśmy TUTAJ.J i jeszcze TUTAJ. Ostatnio głośno było o zakupie 308 limuzyn dla rządu, teraz przyszedł czas na SOP. Kiedy skończy się ten obłęd?

gazetaplus