DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Bill Gates ma się czym martwić. Miliarder spadł ze swojej pozycji na prestiżowej liście ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Microsoft founder, Co-Chairman of the Bill & Melinda Gates Foundation, Bill Gates delivers a speech at the conference of Global Fund to Fight HIV, Tuberculosis and Malaria on october 10, 2019, in Lyon, central eastern France. - The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria opened a drive to raise $14 billion to fight a global epidemics but face an uphill battle in the face of donor fatigue. (Photo by Ludovic MARIN / POOL / AFP)

East News, Ludovic MARIN / POOL

Elon Musk mknie jak burza nie tylko przez świat biznesu, ale także wszelkich związanych z nim rankingów. Tym razem zajął drugie miejsce na liście najbogatszych ludzi świata na liście Bloomberga i zdeklasował z tej pozycji Billa Gatesa. Mimo wszystko różnica w wysokości majątku nie jest zbyt duża.

Elon Musk ciągle zaskakuje świat

Elon Musk to postać tajemnicza, a jednocześnie stanowiąca symbol dzisiejszej Ameryki. W podbiciu świata biznesu nie przeszkodziło mu nawet pochodzenie (przedsiębiorca pochodzi z Republiki Południowej Afryki). Kim jest Elon Musk?

Elon Musk w biznesie obecny jest od 1995 r. kiedy to wraz ze swoim bratem założyli firmę Zip2 zajmującą się cyfrowym oprogramowaniem. Następną w jego karierze była firma X.com, czyli bank internetowy. Jednakże już wówczas nie spoczął na laurach, bowiem jest współzałożycielem i współwłaścicielem m.in.: przedsiębiorstwa SpaceX oraz PayPal, a największy sukces przyniosła mu Tesla – firma zajmująca się produkcją samochodów elektrycznych.

Polskie media o Elonie Musku zaczęły pisać już kilka lat temu przedstawiając go jako zastępcę Steve’a Jobsa oraz ludzką wersję Johna Galta z powieści autorstwa Ayn Rand „Atlas zbuntowany”. Według relacji Elon Musk potrafi być złośliwy, uszczypliwy, ale jednocześnie pracowity i nieustępliwy.

Tymczasem Elon Musk idzie jak burza nie tylko przez biznes, ale także przez rankingi najbogatszych ludzi świata. Jego majątek szacuje się na setki miliardów dolarów, gdy w 2018 r. było to zaledwie 22,8 mld dolarów. Wówczas magazyn Forbes umieścił go na 54. miejscu listy najbogatszych osób świata, ale od tamtego czasu wiele się zmieniło.

biznesinfo

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: