DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rothschild zarejestrował patent na test COVID-19 już w 2015 roku, na zaś sprzedano miliony testów ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Diaboliczna linia zarówno rodziny Rockefellerów, jak i Rothschildów jest zamieszana w coś, co wydaje się być ogromnym globalnym skandalem, który wpływa na zdrowie i wolność większości ludzi na Ziemi. Wygląda na to, że to oligarchowie stworzyli Covid-19 i uchodzi im to płazem- pisze Shepard Ambellas na swoim portalu Intellihub.com.

Fundacja Rockefellera w połączeniu z Grupą Banku Światowego i linią rodu Rothschildów mogła zaaranżować, rozwinąć i wszystko wskazuje na to, że obecnie prowadzi w czasie rzeczywistym ogólnoświatowe ćwiczenie pandemiczne COVID-19, które doprowadziło do ogłoszenia tzw. rozwiązania dla świata, doprowadzając do ​​powstania nowej biurokracji zajmującej się kryzysem zdrowia publicznego. Jej celem jest dalsze ograniczanie kontaktów i interakcji międzyludzkich, przemieszczania się ludzi, nie wspominając o naruszaniu prywatności przez wymagane, a w niektórych przypadkach wymuszone procedury testowe- wszystko to zostało udokumentowane.

Fundacja Rockefellera nie tylko udokumentowała swój plan przejęcia światowych rządów i całych populacji poprzez scenariusz pandemii zwany „Lockstep”– opisali to w białej księdze zatytułowanej Scenariusze dla Przyszłości Technologii i Rozwoju – jest nawet gorzej. Zapisy ze strony internetowej rejestru patentowego rządu holenderskiego z dnia 13 października 2015 r. pięć lat przed wybuchem COVID-19 ujawniają, że mężczyzna o imieniu Richard A. Rothschild złożył wniosek o tymczasowy patent na „system i metodę badania na obecność COVID-19” . ”

Co więcej, m.in. archiwum internetowe danych World Internet Trade Solution pokazuje, że na całym świecie już w 2017 roku zostało sprzedanych miliony zestawów testów na Covid-19. (!)

samoswadomi.pl
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: