DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Potężny zwrot akcji w sprawie ferii zimowych, w grze wielka kasa. Wiceminister miał za dużo do stracenia ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Stoki będą jednak otwarte?

24 Listopada 2020

Potężny zwrot akcji w sprawie ferii zimowych, w grze wielka kasa. Wiceminister miał za dużo do stracenia

Stoki narciarskie to wciąż gorący temat w obliczu zbliżających się i zarazem przyspieszonych ferii zimowych w Polsce. Nie byłoby w tym nic ekscytującego, gdyby nie pandemia koronawirusa, przez którą stoki narciarskie miały być zamknięte. Tymczasem okazuje się, że rząd zmienia swoją decyzję w tej sprawie, a korzyść z takiego obrotu odniesie także wiceminister Andrzej Gut – Mostowy. Jaki jest jego udział w sprawie i co zaplanował rząd?

Stoki narciarskie miały być zamknięte, czyli ferie w innym kształcie

Ferie zimowe to okazja dla ogromnej części społeczeństwa na mały odpoczynek oraz zasmakowanie gór w najlepszym i najpiękniejszym dla nich czasie. W związku z pandemią koronawirusa we wtorek rzecznik resortu zdrowia mówił, że tegoroczne ferie będziemy spędzać w domu.

– Na dzień dzisiejszy, jeśli miałbym się odnieść do sytuacji, która będzie obwiązywała w ferie, […] to nadal obiekty hotelarskie pozostaną zamknięte, restauracje pozostaną zamknięte, mówił cytowany przez serwis bankier.pl. Dobrych informacji nie miał także w kwestii stoków narciarskich.

Pytany przez dziennikarzy odpowiadał, że sprawa stoków narciarskich jest dość delikatna, a ich otwarcie nie będzie proste. – Rzeczywiście jest tu w tej chwili mowa o możliwości otwarcia stoków narciarskich, ale raczej ukierunkowałbym te stoki narciarskie dla osób zamieszkujących w pobliżu niż dla osób, które chciałyby się wybrać na ferie. Ferie w tym roku spędzamy w domu, powiedział. Co zatem zmieniło się w sprawie?

biznesinfo
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: