NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7337 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
MOŻE TO BYĆ PROSTE ANTIDOTUM NA PRZENOSZENIE BIAŁKA KOLCZASTEGO Z ZASZCZEPIONEGO mRNA NA NIESZCZEPIONE OSOBY: SURAMINA ZAWARTA W IGŁACH SOSNY
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PILNE !! Mec Pozdrowienia dla Wolnych Polaków! ☀Autor Gabi☀

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

MEC. PAWŁ NOGAL 

Za 30 złotych kosztów leku na pacjenta można wyleczyć pacjenta chorującego w pierwszej fazie zarażenia wirusem >>> lekiem

Tu nie chodzi tylko o formę tego wezwania, ale przede wszystkim o to, że świadomy człowiek tego, że ten test nie ma nic do czynienia z powagą nauki, a jest jedynie narzędziem deformacji stan faktyczny i molestowania obywateli.

Niech te dranie szukają sobie innego obiektu do pajacowania.

przyczynowym (amantadyną) , nie kolidującym z innymi lekami.

Lekiem znanym i stosowanym na Parkinsona od lat , praktycznie bez skutków ubocznych…

To dlaczego lekarz go stosujący z powodzeniem na swoich pacjentach nie jest najwyraźniej przez nikogo 'ważnego' w państwie wysłuchany choć się o to stara od wielu tygodni ? Na konferencji w Sejmie też nikt nie zadawał żadnych pytań ….

Gdybym nie był święty to zjebom i innym wywrzaskom by nie było końca … Odpowiedź wydaje sie jedna : chyba nie po to wystartowano plandemię za megamiliardy do zarobienia by ją zastopować za 30 PLN na chorującego … Gdzie ci dziennikarze śledczy tropiący przekręty ?

Wolą pod dyktando sprzedajnych redaktorów fikcyjne afery dla maluczkich?

Gdzie te zatroskane o praworządność rzesze opozycyjne wszelkich maści nakręcające zastępcze tematy i spacery prowadzące donikąd jeśli nie zajmą się plandemią i tematem celowej dewastacji kraju przez aktualnych dzierżymordów i innych sprzedawczyków ? Udostepnij te pytania, jeśli uważasz , że są istotne. Odpowiedź na nie przyczyni się do wzrostu transparentności i zastopowania sciem różnych .. I pewnie pomoze wielu chorym. To co się z tym przemyskim lekarzem dzieje wydaje sie tak nieprawdopodobne, że aż sam zawahałem sie przed udostępnienem …

Kalibracja tego co mówi lekarz daje wynik następujący:

1. wypowiedź lekarza – jest ona dramatycznie w prawdzie podobnie jak opis terapii (kalibracja poziomu świadomości prawdziwości wypowiedzi na skali Hawkinsa to 500 (miłość)

2. poziom prawdy informacji o terapii to 450 ( w połowie drogi miedzy Rozsądek a Miłość) . Dla tych którzy nie znaja skali Hawkinsa informacja – skala jest o zera do 1000, granica prawdy to 200 , czyli fałszem jest wszystko ponizej jej , . Poziom 400plus to max ziemskiej prawdy naukowej (poziom Einsteina to 499, można to uznać za max możliwy w nauce ) .

Więc spokojnie udostępniajcie – a własciwie niespokojnie. Dramatycznie szybko i szeroko ..

Na pytanie, w ilu procentach ma sens udostępnianie tej informacji odpowiedź wyszła mi nastepujaco : w 100procentach 

Maski + dystansowanie nie zmniejszyło odsetka infekcji  cowid 19 w ciągu 1 miesiąca w porównaniu z samym dystansowaniem.
Badanie odbyło się w Danii w IV-V 2020. Do badania włączono dorosłych którzy spędzali co najmniej 3h poza domem. W sumie do każdego z ramion badania włączono po ok. 3000 osób. Różnica w odsetku nowych pozytywnych zakażeń po 2 mies. 1,8% vs. 2,1% (różnica minimalna).
Wadami badania były: a) znaczny odsetek uczestników którzy „wypadli z badania” b) brak kontroli na ile faktycznie uczestnicy stosowali maski.
Duńskie badanie nie może potwierdzić, że maski chronią przed infekcją
Duże duńskie badanie nie wykazało żadnej znaczącej ochrony przed infekcją koronawirusem między dwiema grupami, w których jedna nosiła maski, a druga nie.
Badanie dotyczyło wyłącznie tego, czy osoby z maskami były lepiej chronione przed wirusem, a nie, czy maski ograniczały infekcję innych osób.
Jest to określone w komunikacie prasowym wydanym przez Rigshospitalet.
Między innymi z tego powodu badanie nie może być wykorzystane do wyciągnięcia jakichkolwiek ogólnych wniosków na temat stosowania masek ochronnyvh jako skutecznego środka ograniczającego infekcję koronawirusową – twierdzą naukowcy.
W badaniu przebadano dwie grupy liczące łącznie ponad 6000 uczestników w kwietniu i maju. Tutaj w Danii nie było powszechnego obowiązku noszenia masek.
W zamian zamknięto szereg instytucji, zakładów pracy i restauracji.
W grupie bez masek 2,1% uczestników zostało zakażonych koronawirusem w okresie badania, natomiast w grupie z maskami 1,8 % uczestników.
Różnica nie jest na tyle duża, aby stwierdzić, że używanie maski jest korzystne w porównaniu z zachowaniem dystansu.
Naukowcy piszą, że istnieją granice tego, co można wywnioskować z badania.
„Badanie nie potwierdza zatem spodziewanego zmniejszenia o połowę ryzyka zakażenia osoby noszącej maskę, ale wyniki mogą wskazywać na bardziej umiarkowany stopień ochrony wynoszący 15–20%”.
„Jednak badanie nie może wykluczyć, że maska nie chroni użytkownika” – stwierdza komunikat prasowy.
Naukowcy podkreślają, że na podstawie tego badania nie można wyciągnąć żadnych wniosków na temat powszechnego stosowania masek w społeczeństwie jako środka ograniczającego infekcję koronawirusową.
„Podkreśla się, że w badaniu nie zbadano funkcji masek jako źródła kontroli, czyli ograniczania przenoszenia infekcji z osoby zakażonej w masce na innych”.
„Badanie nie rzuciło również światła na wpływ masek w sytuacjach, w których nie jest możliwe utrzymanie dystansu społecznego”.
„Należy zatem podkreślić, że wyniki te nie mogą być wykorzystane do wzbudzenia wątpliwości, czy powszechne stosowanie masek poza opieką zdrowotną może być skutecznym środkiem ograniczania zakażeń Sars-CoV-2 (koronawirus, red.)”.
https://www.berlingske.dk/danmark/dansk-studie-kan-ikke-bekraefte-at-mundbind-beskytter-mod-smitte?fbclid=IwAR3PpFB2E851EYICfzhqLqlI69gRYYSxzOeeWBCuCgmhQ0URhRrvpOGylXE

Za Facebook /https://www.facebook.com/profile.php?id=100009010848136

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: