DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PILNE !! Mec Pozdrowienia dla Wolnych Polaków! ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

MEC. PAWŁ NOGAL 

Za 30 złotych kosztów leku na pacjenta można wyleczyć pacjenta chorującego w pierwszej fazie zarażenia wirusem >>> lekiem

Tu nie chodzi tylko o formę tego wezwania, ale przede wszystkim o to, że świadomy człowiek tego, że ten test nie ma nic do czynienia z powagą nauki, a jest jedynie narzędziem deformacji stan faktyczny i molestowania obywateli.

Niech te dranie szukają sobie innego obiektu do pajacowania.

przyczynowym (amantadyną) , nie kolidującym z innymi lekami.

Lekiem znanym i stosowanym na Parkinsona od lat , praktycznie bez skutków ubocznych…

To dlaczego lekarz go stosujący z powodzeniem na swoich pacjentach nie jest najwyraźniej przez nikogo 'ważnego' w państwie wysłuchany choć się o to stara od wielu tygodni ? Na konferencji w Sejmie też nikt nie zadawał żadnych pytań ….

Gdybym nie był święty to zjebom i innym wywrzaskom by nie było końca … Odpowiedź wydaje sie jedna : chyba nie po to wystartowano plandemię za megamiliardy do zarobienia by ją zastopować za 30 PLN na chorującego … Gdzie ci dziennikarze śledczy tropiący przekręty ?

Wolą pod dyktando sprzedajnych redaktorów fikcyjne afery dla maluczkich?

Gdzie te zatroskane o praworządność rzesze opozycyjne wszelkich maści nakręcające zastępcze tematy i spacery prowadzące donikąd jeśli nie zajmą się plandemią i tematem celowej dewastacji kraju przez aktualnych dzierżymordów i innych sprzedawczyków ? Udostepnij te pytania, jeśli uważasz , że są istotne. Odpowiedź na nie przyczyni się do wzrostu transparentności i zastopowania sciem różnych .. I pewnie pomoze wielu chorym. To co się z tym przemyskim lekarzem dzieje wydaje sie tak nieprawdopodobne, że aż sam zawahałem sie przed udostępnienem …

Kalibracja tego co mówi lekarz daje wynik następujący:

1. wypowiedź lekarza – jest ona dramatycznie w prawdzie podobnie jak opis terapii (kalibracja poziomu świadomości prawdziwości wypowiedzi na skali Hawkinsa to 500 (miłość)

2. poziom prawdy informacji o terapii to 450 ( w połowie drogi miedzy Rozsądek a Miłość) . Dla tych którzy nie znaja skali Hawkinsa informacja – skala jest o zera do 1000, granica prawdy to 200 , czyli fałszem jest wszystko ponizej jej , . Poziom 400plus to max ziemskiej prawdy naukowej (poziom Einsteina to 499, można to uznać za max możliwy w nauce ) .

Więc spokojnie udostępniajcie – a własciwie niespokojnie. Dramatycznie szybko i szeroko ..

Na pytanie, w ilu procentach ma sens udostępnianie tej informacji odpowiedź wyszła mi nastepujaco : w 100procentach 

Maski + dystansowanie nie zmniejszyło odsetka infekcji  cowid 19 w ciągu 1 miesiąca w porównaniu z samym dystansowaniem.
Badanie odbyło się w Danii w IV-V 2020. Do badania włączono dorosłych którzy spędzali co najmniej 3h poza domem. W sumie do każdego z ramion badania włączono po ok. 3000 osób. Różnica w odsetku nowych pozytywnych zakażeń po 2 mies. 1,8% vs. 2,1% (różnica minimalna).
Wadami badania były: a) znaczny odsetek uczestników którzy „wypadli z badania” b) brak kontroli na ile faktycznie uczestnicy stosowali maski.
Duńskie badanie nie może potwierdzić, że maski chronią przed infekcją
Duże duńskie badanie nie wykazało żadnej znaczącej ochrony przed infekcją koronawirusem między dwiema grupami, w których jedna nosiła maski, a druga nie.
Badanie dotyczyło wyłącznie tego, czy osoby z maskami były lepiej chronione przed wirusem, a nie, czy maski ograniczały infekcję innych osób.
Jest to określone w komunikacie prasowym wydanym przez Rigshospitalet.
Między innymi z tego powodu badanie nie może być wykorzystane do wyciągnięcia jakichkolwiek ogólnych wniosków na temat stosowania masek ochronnyvh jako skutecznego środka ograniczającego infekcję koronawirusową – twierdzą naukowcy.
W badaniu przebadano dwie grupy liczące łącznie ponad 6000 uczestników w kwietniu i maju. Tutaj w Danii nie było powszechnego obowiązku noszenia masek.
W zamian zamknięto szereg instytucji, zakładów pracy i restauracji.
W grupie bez masek 2,1% uczestników zostało zakażonych koronawirusem w okresie badania, natomiast w grupie z maskami 1,8 % uczestników.
Różnica nie jest na tyle duża, aby stwierdzić, że używanie maski jest korzystne w porównaniu z zachowaniem dystansu.
Naukowcy piszą, że istnieją granice tego, co można wywnioskować z badania.
„Badanie nie potwierdza zatem spodziewanego zmniejszenia o połowę ryzyka zakażenia osoby noszącej maskę, ale wyniki mogą wskazywać na bardziej umiarkowany stopień ochrony wynoszący 15–20%”.
„Jednak badanie nie może wykluczyć, że maska nie chroni użytkownika” – stwierdza komunikat prasowy.
Naukowcy podkreślają, że na podstawie tego badania nie można wyciągnąć żadnych wniosków na temat powszechnego stosowania masek w społeczeństwie jako środka ograniczającego infekcję koronawirusową.
„Podkreśla się, że w badaniu nie zbadano funkcji masek jako źródła kontroli, czyli ograniczania przenoszenia infekcji z osoby zakażonej w masce na innych”.
„Badanie nie rzuciło również światła na wpływ masek w sytuacjach, w których nie jest możliwe utrzymanie dystansu społecznego”.
„Należy zatem podkreślić, że wyniki te nie mogą być wykorzystane do wzbudzenia wątpliwości, czy powszechne stosowanie masek poza opieką zdrowotną może być skutecznym środkiem ograniczania zakażeń Sars-CoV-2 (koronawirus, red.)”.
https://www.berlingske.dk/danmark/dansk-studie-kan-ikke-bekraefte-at-mundbind-beskytter-mod-smitte?fbclid=IwAR3PpFB2E851EYICfzhqLqlI69gRYYSxzOeeWBCuCgmhQ0URhRrvpOGylXE

Za Facebook /https://www.facebook.com/profile.php?id=100009010848136

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: