DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Norwegia: Sypią się mandaty za nieprzestrzeganie obostrzeń ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

10 000 koron kary za nielegalną imprezę. Sypią się mandaty za nieprzestrzeganie obostrzeń

Najwyższe mandaty przewidziano m.in. dla tych, którzy łamią zasady kwarantanny. stock.adobe.com/standardowa/Roland Magnusson/tylko do użytku redakcyjnego

Stołeczni policjanci wlepili organizatorowi domówki mandat opiewający na kwotę 10 tys. koron, poinformowano w komunikacie prasowym policji 10 listopada. Karę nałożono za nieprzestrzeganie krajowych obostrzeń, które stanowią, że w prywatnych spotkaniach może wziąć maksymalnie 5 osób, nie licząc domowników.
Funkcjonariuszy z Oslo w zeszły weekend powiadomiono o hałasie dochodzącym z jednego z mieszkań, a także o sporej grupie osób tam przebywających. Po sprawdzeniu zgłoszenia okazało się, że odbywała się tam domówka, w której udział wzięło ponad 10 osób. Organizator imprezy naruszył więc krajowe restrykcje wprowadzone przez władze pod koniec października. Zgodnie z obostrzeniami w prywatnych domach, ogrodach, hyttach nie może spotkać się więcej niż 5 osób (nie licząc domowników/ osób zamieszkujących to samo gospodarstwo domowe).

Na organizatora spotkania nałożono mandat w wysokości 10 tys. koron, policja może także wymierzyć kary uczestnikom spotkania – obecnie trwa ich identyfikacja, gdyż część osób zdążyła opuścić mieszkanie, zanim przyjechały służby.

Poniżej: komunikat policji zamieszczony w mediach społecznościowych.

Kontrole, kontrole i jeszcze raz kontrole

Policja informuje, że choć przestrzeganie ustalonych przez rząd zasad opiera się na zasadzie zaufania, za ich złamanie będą nakładane kary. Dotyczy to nie tylko nieprzepisowej liczby uczestników spotkań, ale także nienoszenia maseczki ochronnej czy naruszenia zasad kwarantanny wjazdowej. W komunikacie funkcjonariusze podają więc przykłady kar finansowych nałożonych za lekceważenie restrykcji. Najwyższe grzywny dotyczą złamania zasad kwarantanny, a także naruszenia i zakazu sprzedaży alkoholu w lokalach.

Grzywny za nieprzestrzeganie środków kontroli zakażeń:

– naruszenie przepisów kwarantanny wjazdowej – mandat 20 000 NOK
– naruszenie przepisów kwarantanny po kontakcie z osobą zakażoną – mandat 20 000 NOK
– naruszenie przepisów izolacji w przypadku potwierdzonego zakażenia covid-19 – mandat 20 000 NOK

– nienoszenie maseczki ochronnej podczas podróży transportem publicznym, gdy nie jest możliwe zachowanie dystansu 1 m – mandat 2 000 NOK (przepis obowiązuje lokalnie w Oslo)
– nienoszenie maseczki ochronnej w sklepach, centrach handlowych, restauracjach, miejscach kultu religijnego, terenach rekreacyjnych itp., gdy nie jest możliwe zachowanie dystansu 1 m od innych osób – mandat 2 000 NOK (przepis obowiązuje lokalnie w Oslo)

– zorganizowanie prywatnego spotkania, w którym udział weźmie więcej niż dozwolona liczba osób – mandat 10 000 NOK
– udział w spotkaniu, w którym uczestniczy więcej niż dozwolona liczba osób – mandat 5 000 NOK

– naruszenie zakazu sprzedaży alkoholu w restauracjach i pubach – mandat od 20 000 do 50 000 NOK

Koniec z pouczeniami

Policja informuje także, że w przypadkach, w których do tej pory pouczano łamiących zasady, teraz taryfy ulgowej już nie będzie. Ostrzega także, że notoryczne nieprzestrzeganie prawa będzie skutkowało zwiększeniem kary finansowej. Cierpliwość się skończyła, bowiem tylko od 2-5 listopada funkcjonariusze odnotowali 199 przypadków naruszenia środków kontroli zakażeń, z czego 99 dotyczyło złamania zasad kwarantanny.
mojanowegia
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: