DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

NORWEGIA: rząd dostosowuje warunki kwarantanny oraz konieczność przeprowadzenia testu na COVID-19 ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Dzieci bez ograniczeń wjazdu: rząd dostosowuje warunki kwarantanny oraz konieczność przeprowadzenia testu na COVID-19

Ministerstwo Sprawiedliwości dokonało zmian w przepisach dotyczących ograniczeń wjazdu na terytorium Norwegii. Najważniejsza z nich dotyczy dzieci poniżej 12 roku życia. Zostaną one zwolnione z obowiązku przedłożenia negatywnego testu na obecność COVID-19.
Ministerstwo Sprawiedliwości zauważa, że dzieci odgrywają mniejszą rolę w rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-COV-2. Resort dodaje, że najważniejsze jest badanie młodzieży i dorosłych. Do grupy wyjątków dołączyli również obcokrajowcy będący stałymi mieszkańcami Svalbardu. Zmiany weszły w życie o północy 20 listopada 2020 r.

Podstawa prawna

Co dalej z kwarantanną wjazdową?

Rząd wprowadził także kilka zmian dotyczących kwarantanny wjazdowej. Z 10-dniowej izolacji zwolnieni zostali pracownicy dojeżdżający ze Szwecji lub Finlandii więcej niż jeden raz w ciągu 15 dni. Do grona wyjątków dołączył również personel pokładowy samolotów, który rozpoczyna pracę na terytorium Norwegii. Zwolnienie z kwarantanny objęło także uczniów, którzy przyjeżdżają do kraju i mieszkają w akademikach lub internatach. Zmiany również weszły w życie o północy 20 listopada 2020 r.

Podstawa prawna

Jak informuje resort sprawiedliwości, kwarantanna wjazdowa jest skutecznym narzędziem w walce z pandemią. Przyznaje też, że może być uciążliwa dla osób podróżujących. W związku z tym, jej regulacje mogą być na bieżąco zmieniane, by ułatwić wybranym grupom wjazd na terytorium Norwegii.

mojanorwegia
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: