DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Nietypowe zachowanie Trumpa na szczycie G20. Prezydent USA wolał grać w golfa ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Tegoroczny szczyt G20 odbywa się w formie wirtualnej. Donald Trump dopiero dzień przed jego rozpoczęciem potwierdził swoją obecność. W pierwszy dzień szczytu prezydent USA zachowywał się dość nietypowo. Podczas przemów innych liderów wolał umieszczać nowe wpisy na Twitterze, a w pewnym momencie opuścił spotkanie i udał się na pole golfowe.Donald Trump grający w golfa, gdy trwał szczyt G20Donald Trump grający w golfa, gdy trwał szczyt G20 – PAP

Szczyt państw G20 z powodu koronawirusa odbywa się wyjątkowo w wirtualnej formie. Przez dwa dni – sobotę i niedzielę – liderzy rozmawiają o najważniejszych kwestiach gospodarczych. Dominującym wątkiem jest koronawirus i jego wpływ na gospodarki państw na świecie.

Biały Dom dopiero w piątek, na dzień przed rozpoczęciem szczytu, potwierdził, że Donald Trump weźmie w nim udział.

Zachowanie Trumpa podczas szczytu zwróciło jednak uwagę amerykańskich mediów. „Bloomberg” informuje, że gdy król Arabii Saudyjskiej wygłaszał swoje dziewięciominutowe przemówienie, to prezydent USA siedział ze zwieszoną głową w dół, jakby wpatrywał się w coś na swoim biurku.

Chwilę później na Twitterze skomentował kwestię wyborów prezydenckich w USA i zapowiedział pokazanie „masowych i bezprecedensowych oszustw”.

„Bloomberg” przekazuje również, że Trump na szczycie miał nie wskazywać na potrzebę dzielenia się szczepionką na koronawirusa z innymi państwami, zwłaszcza tymi biedniejszymi. Wzywał natomiast przywódców do odrzucenia lockdownu jako sposobu na walkę z wirusem.

CNN zauważa, że Trump zaledwie 13 minut od planowego rozpoczęcia się szczytu zajął się tweetowaniem o wyborach w USA. Stacja informuje również, że dwie godziny po rozpoczęciu szczytu Trump był już w drodze z Białego Domu na pole golfowe. W tym czasie na szczycie prezydent Francji Emmanuel Macron, kanclerze Niemiec Angela Merkel oraz prezydent Korei Południowej Moon Jae-in mówili o przygotowaniach do pandemii.

Agencja AFP dodaje, że Trump miał powiedzieć liderom na szczycie G20, że „wykonał absolutnie niesamowitą robotę podczas swojej kadencji, w zakresie ekonomii i w kontekście pandemii”. Nie odniósł się jednak do sytuacji globalnej. Trump miał również powiedzieć, że nie może się doczekać przyszłej współpracy „przez długi czas”. Nie wiadomo, co Trump miał przez to na myśli, gdyż wyniki ostatnich wyborów sprawiają, że ze stanowiskiem prezydenta USA pożegna się w styczniu, a zastąpi go Joe Biden.

Źródło: Media/onet.pl
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: