DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Niebezpieczne przekazanie rolnictwa dla firm Big Tech ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Amerykański portal The Defender w artykule z kwietnia 2020 roku zwraca uwagę na coraz większą ekspansję korporacji Big Tech i 5G w kierunku terenów wiejskich.  

Portal wskazuje na sytuację w USA, gdzie nowy fundusz FCC (Federalnej Komisji Łączności) obejmuje pieniądze na rolnictwo precyzyjne, które, zdaniem przeciwników, bardziej dotyczy utowarowienia i kontroli informacji niż lepszego rolnictwa.

FCC utworzyła 5G Fund for Rural America (Fundusz 5G dla Rolniczej Ameryki). Fundusz przekaże miliardy dolarów podatników największym światowym dostawcom usług telekomunikacyjnych. W zamian giganci telekomunikacyjni zbudują infrastrukturę 5G w wiejskich regionach USA – w tym infrastrukturę potrzebną do 5G lub rolnictwa bezprzewodowego, znanego również jako „rolnictwo precyzyjne”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rolnictwo precyzyjne polega na wykorzystaniu czujników na polach do pomiaru poziomu wilgotności i temperatury, satelitów i dronów, które zapewniają zdalne obrazy upraw w czasie rzeczywistym, a nawet bezprzewodowych czujników podłączonych do bydła, które monitorują ich stan zdrowia i śledzą lokalizację.

Zwolennicy rolnictwa precyzyjnego postrzegają to jako drogę do zwiększonej rentowności, „zrównoważonego rozwoju” i zdolności rolników do dokładnego określenia optymalnej ilości wody, nawozów lub pestycydów. Jednak krytycy twierdzą, że jest to po prostu „mariaż między agrobiznesem a technologią szpiegowską”.

„Rolnictwo precyzyjne polega na utowarowieniu i kontroli informacji i należy do zaawansowanych technologicznie narzędzi, które napędzają industrializację rolnictwa, utratę wiedzy o lokalnych gospodarstwach rolnych i erozję praw rolników” – Hope Shand, dyrektor ds. Badań w ETC Group , powiedział CorpWatch.

Portal Global Research w swoim raporcie   „5G Agriculture – Food from Frankenstein Farming” opisał „żywność 5G” jako „podobne do GMO” i stwierdził, że rolnictwo 5G „jest tylko kolejnym toksycznym oszustwem w ramach skandalicznego, globalnego wprowadzenia 5G – i jego próba monitorowania i kontrolowania wszystkiego, co żyje, oddycha i chce żyć życiem, które warto przeżyć ”.

FCC przeprowadzi dwie rundy aukcji odwrotnych, aby rozdzielić do 9 miliardów dolarów na wdrożenie sieci 5G na obszarach wiejskich w kraju [zaznaczam, że odbywa się to przy przyzwoleniu zarówno administracji Trumpa, jak i Demokratów – przyp. U.K.]. Firmy telekomunikacyjne, takie jak Verizon i AT&T oraz firmy satelitarne, takie jak SpaceMobile i Lynk, mogą licytować podczas aukcji odwrotnej.

Fundusz 5G jest kontynuacją mniejszej brytyjskiej inicjatywy o nazwie „5G Rural First”, w ramach której rząd Wielkiej Brytanii przekazał firmie Cisco 5,5 mln GBP (7,1 mln USD) na „[przeprowadzenie] szeregu różnych eksperymentów 5G na obszarach wiejskich” w całym kraju . Zarówno 5G Rural First, jak i nowy amerykański fundusz 5G Rural Fund są zależne od urządzeń Internetu rzeczy (IoT) w celu wspierania komunikacji między gospodarstwem a resztą świata. IoT to wykładniczy wzrost liczby urządzeń podłączonych do internetu – poszerzenie domeny łączności internetowej od telefonów i komputerów do wszystkiego – grzejników, zmywarek, systemów bezpieczeństwa w domu, autonomicznych samochodów, lodówek, sygnalizacji świetlnej, koszy na śmieci, instalacji wodnych , „Inteligentnych dróg” i tak, nawet pieluch.

Zgodnie z FCC, ta ekspansja elementów podłączonych do Internetu wymaga 5G, aby przyspieszyć i zwiększyć przepustowość transmisji wymaganą do przenoszenia wszystkich danych. „5G pomoże wprowadzić najnowocześniejsze aplikacje… [takie jak] Internet rzeczy i inne nowatorskie pomysły, których dziś nie możemy sobie wyobrazić” – powiedział prezes FCC Ajit Pai, ogłaszając szybki plan 5G FCC.

Ale oprócz przyczyniania się do zwiększonej ekspozycji na promieniowanie bezprzewodowe, rolnictwo precyzyjne 5G ma potencjał, aby wydobyć bezprecedensowe ilości cennych danych, argumentują przeciwnicy. Oznacza to, że oprócz zagrożeń dla zdrowia, wdrożenie 5G wprowadza nową erę nadzoru i potencjalnych nadużyć ze strony rządów i korporacji pozyskujących te dane.

 „Technologie te mogą prowadzić do szybkiej integracji danych i zapewniać niemal ciągłe, trwałe monitorowanie dowolnego miejsca” – powiedział były dyrektor CIA David Petraues o IoT w 2012 roku.

 W 2016 roku ówczesny dyrektor National Intelligence James Clapper wyjaśnił że „w przyszłości służby wywiadowcze mogą wykorzystywać loT do identyfikacji, obserwacji, monitorowania [i] śledzenia lokalizacji…”.

 

 

 

 

 

 

Fundusz 5G for Rural America jest przedmiotem ogólnokrajowych działań na rzecz budowy krajowej infrastruktury 5G. W czerwcu AT&T rozszerzyło zasięg 5G w niskim paśmie, a we wrześniu T-Mobile zwiększył zasięg 5G w średnim paśmie. W październiku, po tym, jak plan Verizon polegający na falach milimetrowych 5G nie powiódł się, a firma zmieniła strategię na korzystanie z sieci 4G LTE (DSS 5G), co umożliwiło jej szybkie rozszerzenie usługi 5G, Verizon oficjalnie ogłosił ogólnokrajową sieć 5G. W tym samym czasie gigant telekomunikacyjny uruchomił swój „Verizon 5G Home”. Ostatnie zamówienie FCC jest aktualizacją tego, co Stany Zjednoczone od dawna reklamowały- 5G od samego początku.

„Musimy odrzucić wszelkie wyobrażenia, że ​​przyszłość 5G będzie dotyczyć jedynie obszarów miejskich” – ogłosił ówczesny przewodniczący FCC Tom Wheeler w 2016 roku. „Rewolucja 5G dotknie wszystkich zakątków tego kraju”.

Ale według Dafna Tachover, dyrektora Children’s Health Defense’s 5G and Wireless Harms Project: „Obiecana przez FCC„ rewolucja ”jest egzystencjalnym zagrożeniem dla wielu osób, które odniosły obrażenia w wyniku obecnej infrastruktury bezprzewodowej. Wymuszona i agresywna ekspansja 5G, w tym na obszarach wiejskich, uniemożliwia osobom poszkodowanym, w tym wielu dzieciom, znalezienie odpowiedniego do życia miejsca ucieczki przed tym wysoce toksycznym promieniowaniem. „W naszym pozwie przeciwko FCC przytaczamy tysiące badań pokazujących, że stanowisko FCC jest sprzeczne z jasnymi dowodami naukowymi i ludzkimi oraz nie chroni zdrowia publicznego”.

samoswiadomi.pl

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: