DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

George Soros został aresztowany ?! Prawnicy Sorosa również nie udzielają żadnych komentarzy.☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
W mediach społecznościowych pojawiły się pogłoski, że George Soros został aresztowany przez agentów FBI i jest obecnie przetrzymywany w federalnym areszcie w Filadelfii. Soros został oskarżony o szereg poważnych zbrodni związanych z wyborami w USA, zgodnie z niedawno wydrukowanym aktem oskarżenia w Western District of Pennsylvania. 

Akt oskarżenia wymienia tylko przestępstwa, w które Soros brał udział przed listopadowymi wyborami, takie jak oszustwa elektroniczne, kradzież tożsamości, pomocnictwo w terroryzmie i podżeganie do niego oraz uszkadzanie komputerów.

Znawcy FBI twierdzą, że akt oskarżenia prawdopodobnie zostanie zaktualizowany, aby odzwierciedlić zarzuty dotyczące ingerencji wyborczej w związku z używaniem systemu Dominion: po ujawnieniu pełnego zakresu operacji Sorosa wszystkie odcinki zostaną złożone.

Soros jest obecnie przesłuchiwany przez FBI.

Warto również zauważyć, że sędzia federalny nałożył zakaz publikacji informacji o aresztowaniu, ale nakaz ten nie podlega mediom spoza Ameryki. Czołowy alternatywny środek przekazu, wcześniej informował o powiązaniu między George’em Sorosem, Fundacją Tides i Dominion Voting. Reporter Keen Bexte pisze:

Głosowanie Dominium znalazło się pod ostrzałem po tym, jak ich maszyny liczące spowodowały przekazanie 6000 głosów w jednym hrabstwie Michigan. Te same wątpliwe gadżety i oprogramowanie były używane w każdym hrabstwie Georgia i kilku innych wahających się stanach, które właśnie wysłały swoje głosy wyborcze do Joe Bidena (na razie).

Dziennikarze przytaczają również dowody na to, że George Soros mógł odegrać większą rolę w wyborach w USA, niż wcześniej sądzono. Wiele osób spekuluje, że globalista miliarder Soros mógł sfałszować ostatnie wybory w Kanadzie na korzyść Justina Trudeau.

Mimo to, chociaż przedstawiciele FBI oficjalnie nie potwierdzili aresztowania, są też informacje o nakazie przeszukania domu miliardera w Toronto w Kanadzie. Prawnicy Sorosa również nie udzielają żadnych komentarzy.

thebigtheone.com

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: