DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Dlaczego Pompeo i Netanjahu polecieli do Arabii Saudyjskiej? ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

23 listopada 2020 roku sekretarz stanu USA  Mike Pompeo, izraelski premier Netanjahu i grupa  urzędników Białego Domu przybyli do Arabii Saudyjskiej na spotkanie z władcą Królestwa:

Oczywiście opowiedzą dziennikarzom, czego dotyczyły negocjacje, ale ta historia będzie daleka od rzeczywistości, ponieważ skład negocjatorów jest bardzo podobny do zespołu podejmującego poważną decyzję w sprawie Iranu.

Oczywiście sama obecność Pompeo i Netanjahu w Arabii Saudyjskiej nie wystarczy do takiego wniosku, ale jakoś zbiegło się to tak dziwnie, że na kilka godzin przed spotkaniem siedzący cicho Huti uderzyli nagle w jedną z rafinerii w Arabii Saudyjskiej:

Huti to gang bandytów działający w Jemenie i atakujący sąsiednie kraje.

Wiele osób w Iranie żyje mniej więcej w ten sam sposób, więc grupa, która siedzi w Teheranie i utrzymuje najbogatszy kraj na skraju ruiny, zapewnia Huti patronat – dostarcza im broń, podobnie jak inni terroryści.

Oczywiście atak na taki obiekt jak fabryka w Arabii Saudyjskiej jest ewidentnie zgodny z mułłami i odbywa się wyłącznie na bezpośrednie rozkazy z Teheranu. Możliwe, że sami Irańczycy odpalają pociski, ponieważ Huti nie mają wystarczającej ilości mózgów, aby utrzymać sprzęt, jest to trudniejsze niż karabin maszynowy. Ale to już są szczegóły. Najważniejsze, że ekipa do ataku na Arabię ​​Saudyjską przybyła z Teheranu i przybyła dokładnie w przeddzień spotkania z królem.

W naturze nie ma takich zbiegów okoliczności, więc można pomyśleć, że Teheran wie, do kogo przyszli Netanjahu i Pompeo i zadali rodzaj lekkiego ciosu wyprzedzającego, aby przekonać króla do podjęcia decyzji, której potrzebuje Teheran: mówią, nie pochwalaj ciosu, w przeciwnym razie pokażemy ci …

Drugim interesującym punktem jest raport CNN, według którego król Jordanii był PIERWSZYM przywódcą arabskim, którego wezwał Biden:

Stąd powstaje pytanie: po co taki pośpiech? Dlaczego nie król sąsiedniej Kanady, ale król jakiejś Jordanii, która jest mała i do diabła wie gdzie? Co więcej, tylko CNN i Pekin są uważane za wybranego prezydenta Biden, w samej Ameryce na pewno nie ma konsensusu w tej sprawie i nie będzie go przez jakiś czas.

Wreszcie, kolejnym ciekawym punktem jest trwająca prawie jeden dzień cisza twittera Donalda Trumpa :

Oczywiste jest oczywiście, że jeśli Trump pisze coś osobiście, to jest to bardzo rzadkie, ale wydaje polecenia do publikacji, a jeśli tak długo nie ma nic nowego, to jest czymś zajęty. Zazwyczaj takie długie przerwy w postach są interpretowane przez zwolenników Trumpa jako rodzaj ciszy przed burzą, po której następuje jakieś poważne ogłoszenie lub oświadczenie. Dlatego jest całkiem możliwe, że kolejny post Trumpa będzie dotyczył właśnie Iranu.

Zatem wszystko powyższe, a także niedawne wycofanie lotniskowca z Zatoki, wyprawa armady B-52 do Jordanii, wspólne loty z Turcją i inne pośrednie fakty sugerują, że Iran na spotkaniu Pompeo, Netanjahu i króla Arabii Saudyjskiej był na czele programu. … Ale jaką decyzję podjęto, pokaże dopiero rozwój wydarzeń.

thebigtheone.com

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: