DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

(bez) Prawne działania policji. Felieton Albina ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Tradycyjnie już, po każdej akcji “naszej” policji jest wiele kontrowersji i zastrzeżeń. To nie przypadek, ale też nie skutek złego wyszkolenia policji, tylko rozkazów jakie dostają a także…osobistego, ideologicznego (prawicowego) zaangażowania części policjantów, co wyraźnie widać i co oczywiście jest skandalem.

Przekraczanie uprawnień, czy ewidentne łamanie prawa nie wynika ze złego wyszkolenia, tylko zapewnienia o bezkarności przez przełożonych oraz wpajania im czego obecna władza od nich oczekuje.Przykładów na celowe łamanie prawa przez część policjantów jest tak wiele, że nie starczyłoby miejsca aby je wymienić.

Tylko kilka faktów:
Sądy przyznają rację obywatelom, nie państwu. Uczestniczenie w zgromadzeniu spontanicznym jest legalne. Znaczy to,że wszelkie siłowe działania policji względem takich zgromadzeń jest NIELEGALNE.

A co, jeżeli zgromadzenie rzeczywiście jest nielegalne?
Wtedy udział w takim zgromadzeniu jest WYKROCZENIEM, podlegającym karze ..MANDATOWEJ!
Od kiedy to, aby wypisać mandat, trzeba rzucać PEŁNOPRAWNEGO obywatela na bruk, skuwać kajdankami z tyłu, wrzucać do “suki”, zatrzymywać w areszcie, rewidować “do naga”. Wszelkie takie działania są NIEPRAWNE!!

Kierowcy, który łamie przepisy z kodeksu wykroczeń, wypisuje się mandat i “po sprawie”, nie rzuca “na glebę”, nie aresztuje, nie skuwa kajdanami, nie rozbiera do naga.Dlaczego nie traktuje się tak samo ludzi, którzy popełniają WYKROCZENIE mandatowe na ulicy, w czasie protestu?
Taki przepis:
Art. 52. [Naruszenie przepisów o zgromadzeniach] § 3.3) kto wzbrania się opuścić miejsce zgromadzenia po jego rozwiązaniu- podlega karze grzywny…GRZYWNY… a nie rzucania “na glebę”, nie skuwanie kajdanami, wrzucanie do “suki”, aresztowanie, rozbieranie do naga…GRZYWNY!!!
Policja “przyzwyczaja” nas do tego,że działa “zgodnie z prawem”, podczas gdy te wymienione przepisy wskazują, że NIE MA TAKIEGO PRAWA!!…wcale, że policja w wielu przypadkach (przypadkach?) działa całkowicie bezprawnie, jak ZOMO za PRL!!
Przykładem takiego bezprawnego działania policji, a nawet wręcz przestępczego, było jej działanie w czasie aresztowania Margot, ale o tym w kolejnym poście.

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

3 thoughts on “(bez) Prawne działania policji. Felieton Albina ☀Autor Gabi☀

  1. tteis77 – jesteś policjantem , kapusiem , sędzią woj. lub okręg., lub jakąś inną chołotą (dowolne wybież) to nie wypowiadaj się na temat pracy Policji boś nigdy nie widział Milicji Obywatelskiej (Anioły – Demony) znawca przepisów się znalazł . Protest (zmanipulowanych) Kobiet to co tam robią gówniarze – szukają sławy jak margot (wpierdol i do wyra) bo już po dobranoc-ce mało wczasów mieli a może Coronawirusa szukają – słynne bezstresowe wychowanie i sieczka we łbie.

  2. Wkońcu ktoś poruszył temat. Dlatego też powtarzam po raz kolejny, art 18 kk. „Policjanci działają bezprawnie”.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: