DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

(autor:LALA) – Nawet 200 tys. uchodźców może uciec z Etiopii w ciągu pół roku

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Nawet 200 tys. ludzi może uciec z Etiopii do sąsiedniego Sudanu w związku z trwającym od dwóch tygodni konfliktem w regionie Tigraj na północy kraju – poinformowały na konferencji prasowej w Genewie oenzetowskie agencje pomocowe.

Agencje wezwały do natychmiastowego zawieszenia broni w Etiopii i utworzenia korytarzy humanitarnych, które pozwolą na dostęp do ludności cywilnej po dwóch tygodniach walk. Agencje wezwały do natychmiastowego zawieszenia broni w Etiopii i utworzenia korytarzy humanitarnych, które pozwolą na dostęp do ludności cywilnej po dwóch tygodniach walk.

Konieczne jest tymczasowe zawieszenie broni ze skutkiem natychmiastowym, aby umożliwić ustanowienie korytarzy humanitarnych – powiedział rzecznik Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR) Babar Baloch.

Agencje pomocowe ONZ potrzebują w sumie 200 mln USD, w tym 50 mln USD od razu, na pokrycie kosztów zapewnienia żywności, schronienia i innych pilnych potrzeb związanych z rosnącym exodusem do Sudanu.

Przedstawiciel Funduszu Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF) w Sudanie, Abdullah Fadil, wyraził obawy dotyczące wpływu przybycia do tego kraju uciekinierów z Etiopii. Sudan już stoi w obliczu poważnych wyzwań gospodarczych i politycznych, a także przyjął już 1 milion uchodźców z innych sąsiednich państw. Według Fadila, jeśli nie będzie się działać szybko, sytuacja „może zniszczyć nie tylko Etiopię, ale także Sudan”.

Przedstawiciel UNICEF wyraził obawy przed rozprzestrzenianiem się chorób wśród uciekinierów z Etiopii, z których prawie połowa to dzieci.

W toczącym się od dwóch tygodni konflikcie, który wstrząsnął Rogiem Afryki, zginęły już setki, a prawdopodobnie nawet tysiące ludzi po obu stronach – pisze agencja Reutera. Ok. 31 tys. osób uciekło do Sudanu, walki spowodowały również tarcia etniczne w innych częściach Etiopii.

zrodlo:rmf24.pl

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: