DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wyniki szczepionki Oxford-AstraZeneca COVID-19 spodziewane przed Bożym Narodzeniem ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Naukowcy z Uniwersytetu Oksfordzkiego spodziewają się, że pod koniec grudnia przedstawią wyniki późnych prób szczepionki COVID-19, którą opracowuje z AstraZeneca.

Faza 3 badań szczepionki Oxford-AstraZeneca COVID-19 gromadzi teraz dane potrzebne do przedstawienia wyników jako ponownego wzrostu liczby uderzeń pandemii w krajach na całym świecie, mówi naukowiec z Oxfordu [Plik: Justin Tallis / AFP]

Naukowcy z Uniwersytetu Oksfordzkiego spodziewają się, że przed Bożym Narodzeniem przedstawią wyniki późnych badań szczepionki COVID-19 – powiedział w czwartek główny badacz, omawiając najnowsze odkrycia zespołu.

Dr Andrew Pollard, ekspert w dziedzinie infekcji dziecięcych i odporności z Oksfordu, powiedział, że badania zostały spowolnione przez niskie wskaźniki infekcji w okresie letnim, ale badania fazy 3 gromadzą teraz dane potrzebne do przedstawienia wyników jako ponownego wzrostu liczby krajów dotkniętych pandemią dookoła świata. Oxford opracowuje swoją szczepionkę we współpracy z producentem leków AstraZeneca.

„Myślę, że zbliżamy się i na pewno będzie przed Bożym Narodzeniem na podstawie postępów” – powiedział Pollard w wywiadzie dla BBC.

Pollard omówił postępy w późnych badaniach, ponieważ Oxford opublikował badanie oparte na wcześniejszych badaniach, które wykazały, że szczepionka jest dobrze tolerowana i wywołuje silną odpowiedź immunologiczną u osób w wieku powyżej 70 lat. Jest to ważne, ponieważ szczepionki często nie działają tak dobrze u osób starszych. – powiedział Pollard.

„Powodem, dla którego jesteśmy tak zachwyceni, jest to, że obserwujemy, jak reakcje immunologiczne wyglądają dokładnie tak samo, nawet u osób powyżej 70 roku życia” – powiedział Pollard.

Odkrycia oparto na tak zwanym badaniu Fazy 2 przeprowadzonym na 560 osobach, w tym 240 w wieku powyżej 70 lat. Wyniki recenzowanego badania zostały opublikowane w czwartek w międzynarodowym czasopiśmie medycznym Lancet.

Faza 2 badań szczepionek dostarcza ważnych danych wstępnych, ale nie udowadnia, czy ostatecznie zapobiegają chorobom. Oxford i AstraZeneca czekają na wyniki badań fazy 3 na tysiącach ludzi na całym świecie, aby pokazać, czy ich szczepionka jest bezpieczna i skuteczna.

Dwóch innych producentów leków, Pfizer i Moderna, zgłosiło w tym tygodniu wstępne wyniki późnych badań, które wykazały, że ich szczepionki COVID-19 były skuteczne w prawie 95%.

Pollard powiedział, że nie ma konkurencji między różnymi zespołami badawczymi, ponieważ potrzeba kilku szczepionek, aby opanować globalną pandemię i umożliwić powrót życia do normy.

Pomimo niedawnych postępów Pollard powiedział, że świat jest nadal na wczesnym etapie wysiłków mających na celu ochronę ludzi przed COVID-19. Powiedział, że nawet po zatwierdzeniu szczepionek przez organy regulacyjne, producenci leków i urzędnicy ds. Zdrowia publicznego nadal stoją przed zadaniem wyprodukowania miliardów dawek i podania ich ludziom na całym świecie.

Pollard, alpinista amator, porównał to zadanie do pracy związanej ze wspinaczką górską.

„Myślę, że w pewnym sensie wciąż jesteśmy na dole tej góry” – powiedział. „Zrobiliśmy trasę w dół góry, długą wędrówkę, aby dostać się na początek. Teraz musimy uzyskać dane o szczepionkach przed organami regulacyjnymi, aby mogli je zbadać i zatwierdzić pierwsze szczepionki. A potem podjęliśmy ogromny wysiłek, aby wspiąć się na szczyt, gdzie mamy ogromną większość osób zagrożonych szczepieniem ”.

ŹRÓDŁO : AP
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: