DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

WSZYSCY zostaną zaszczepieni w Wielkiej Brytanii do kwietnia. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Według nowych dokumentów, które wyciekły, brytyjska Narodowa Służba Zdrowia (NHS) planuje zaszczepić WSZYSTKIE osoby dorosłe w Anglii przeciwko Covid-19 do końca kwietnia.

Informacje, które wyciekły do Health Service Journal sugerują, że NHS rozpocznie szczepienia na koronawirusa na początku grudnia, w zależności od dostępności materiałów.

Szczepionka będzie dostępna dla każdego, kto zechce, ale jej skuteczność będzie zależeć od 75% dystrybucji w populacji ogólnej i 100% dystrybucji w miejscach takich jak domy opieki.

Plan opiera się również na łatwo dostępnych zapasach szczepionki, która tylko w grudniu będzie wymagała ponad siedmiu milionów dawek.

Według informacji, które wyciekły, ogromne możliwości szczepień powstaną w placówkach lekarzy rodzinnych, trustach NHS, „miejscach masowych szczepień na dużą skalę” i „jednostkach mobilnych”, które będą dostarczane osobom, które nie mogą podróżować.

Kiedy mogę się zaszczepić?

Dokument (datowany na 13 listopada) wskazuje czas szczepień, w tym kiedy każda grupa populacji spodziewa się otrzymać szczepionkę. Każda grupa może być zaszczepiona w tym samym czasie, więc nie ma znaczenia, czy jedna grupa zakończyła szczepienie przed rozpoczęciem następnej.

Zgodnie z planem wszystkie grupy priorytetowe zostaną zaszczepione do końca lutego 2021 roku, a wszystkie osoby powyżej 18 roku życia, które chcą się zaszczepić, zostaną zaznaczone do kwietnia. Poniżej przedstawiono zalecaną kolejność szczepień dla różnych grup populacji:

Personel domu opieki i lekarze: od początku grudnia.
80+ lat: od połowy grudnia
70-80 lat: od końca grudnia
65-70 lat: od początku stycznia
Osoby poniżej 65 roku życia z wysokim i średnim ryzykiem: od początku stycznia
50-65 lat: od połowy stycznia
18-50 lat: od koniec stycznia – większość z tej grupy zostanie zaszczepiona w marcu.

Łącznie do końca kwietnia w całej Anglii zostanie dostarczonych 88,5 miliona dawek szczepionki, z czego dwie dawki zostaną przeznaczone dla osoby powyżej 18 roku życia.

Dokument, który wyciekł, podkreśla jednak, że plan jest uzależniony od podaży, a także pewnych nieznanych czynników dotyczących logistyki dostaw i decyzji rządu o tym, której grupie nadać priorytet. Plan podlega również testowaniu danych i licencjom regulacyjnym.

naszapolska

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: