DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Santander wydał bardzo przykry komunikat. Po decyzji banku nawet 2 tysiące osób będzie załamanych ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Santander redukuje zatrudnienie

Santander wydał bardzo przykry komunikat. Po decyzji banku nawet 2 tysiące osób będzie załamanych

Santander podjął trudną decyzję o redukcji zatrudnienia. Do końca roku pracę w banku straci ok. 2 tys. osób. Koszt zmniejszenia liczby pracowników jest szacowany na 121 mln zł.

Santander porozumiał się ze związkami zawodowymi w sprawie redukcji zatrudnienia

Santander postanowił radykalnie ograniczyć liczbę pracowników. Szczegóły całego przedsięwzięcia zostały uzgodnione ze wszystkimi związkami zawodowymi, które działają w banku.

Interia podaje, że po konsultacjach Santander podjął decyzję o przeprowadzeniu zwolnień grupowych do 31 grudnia 2020 r. Procedura obejmie maksymalnie 2 tys. zatrudnionych. Strony porozumienia określiły już kryteria wyboru pracowników, których umowy o pracę zostaną rozwiązane w trybie zwolnień grupowych.

Santander i związkowcy porozumieli się także w kwestii wysokości odpraw i dodatkowych świadczeń. Co więcej, udało im się dookreślić zakres programu pomocy, z którego będą mogły skorzystać zwalniane osoby.

Astronomiczne koszty zwolnień w Santanderze

Santander szacuje, że koszt przeprowadzenia redukcji zatrudnienia wyniesie ok. 121 mln zł. W oficjalnym oświadczeniu, do którego dotarł Forsal, Santander przekazał, że „rezerwa restrukturyzacyjna z tego tytułu obciąży wynik finansowy banku w czwartym kwartale 2020 r.”.

Pierwsze doniesienia na temat ograniczenia liczby pracowników banku ujrzały światło dzienne w październiku. Już wtedy Santander zapowiadał, że pracę straci łącznie 2 tys. osób zatrudnionych zarówno w centrali, jak i w dystrybucji.

Według pierwotnych założeń procedura miała być rozciągnięta w czasie aż do 2022 r. Ostatecznie Santander postanowił przyspieszyć redukowanie zatrudnienia.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: