NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
WOJNA NA M-FORUM - CZYLI DLA CZEGO W POLSCE NIC SIĘ NIE UDAJE GDY !!
MARCIN BUSTOWSKI - WSZYSTKO TO CZEGO WAM NIE POWIEDZIAŁEM NA Y.T I F.B - BEZ CENZURY
Szczepionka COVID-19 Zgony w wieku 21 192 lat, obrażenia na poziomie 2 698 177 na dzień 19 czerwca
Wstrzykują tlenek grafenu jako adiuwant w szczepionkach COVID-19.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Santander wydał bardzo przykry komunikat. Po decyzji banku nawet 2 tysiące osób będzie załamanych ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 

Santander redukuje zatrudnienie

Santander wydał bardzo przykry komunikat. Po decyzji banku nawet 2 tysiące osób będzie załamanych

Santander podjął trudną decyzję o redukcji zatrudnienia. Do końca roku pracę w banku straci ok. 2 tys. osób. Koszt zmniejszenia liczby pracowników jest szacowany na 121 mln zł.

Santander porozumiał się ze związkami zawodowymi w sprawie redukcji zatrudnienia

Santander postanowił radykalnie ograniczyć liczbę pracowników. Szczegóły całego przedsięwzięcia zostały uzgodnione ze wszystkimi związkami zawodowymi, które działają w banku.

Interia podaje, że po konsultacjach Santander podjął decyzję o przeprowadzeniu zwolnień grupowych do 31 grudnia 2020 r. Procedura obejmie maksymalnie 2 tys. zatrudnionych. Strony porozumienia określiły już kryteria wyboru pracowników, których umowy o pracę zostaną rozwiązane w trybie zwolnień grupowych.

Santander i związkowcy porozumieli się także w kwestii wysokości odpraw i dodatkowych świadczeń. Co więcej, udało im się dookreślić zakres programu pomocy, z którego będą mogły skorzystać zwalniane osoby.

Astronomiczne koszty zwolnień w Santanderze

Santander szacuje, że koszt przeprowadzenia redukcji zatrudnienia wyniesie ok. 121 mln zł. W oficjalnym oświadczeniu, do którego dotarł Forsal, Santander przekazał, że „rezerwa restrukturyzacyjna z tego tytułu obciąży wynik finansowy banku w czwartym kwartale 2020 r.”.

Pierwsze doniesienia na temat ograniczenia liczby pracowników banku ujrzały światło dzienne w październiku. Już wtedy Santander zapowiadał, że pracę straci łącznie 2 tys. osób zatrudnionych zarówno w centrali, jak i w dystrybucji.

Według pierwotnych założeń procedura miała być rozciągnięta w czasie aż do 2022 r. Ostatecznie Santander postanowił przyspieszyć redukowanie zatrudnienia.

biznesinfo

CZERWONE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: