DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Robert Brzoza: Uwaga na szczepionki! AstraZeneca dostała gwarancję bezkarności ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Nowe szczepionki wchodzą do państw drzwiami i oknami. Dla osób, które planują zaszczepić się, polecam tę informację, mówiącą, że producent szczepionki nie bierze odpowiedzialności za swój produkt:

„AstraZeneca otrzymała ochronę przed przyszłymi roszczeniami z tytułu odpowiedzialności za produkt związany ze szczepionką COVID-19. 

Gdy tylko produkty zaczną działać, jest kwestia tego, kto płaci za jakiekolwiek roszczenia odszkodowawcze w przypadku skutków ubocznych. Była to kwestia sporna w negocjacjach dotyczących dostaw.

„To wyjątkowa sytuacja, w której jako firma po prostu nie możemy ryzykować, jeśli za… cztery lata szczepionka wykaże skutki uboczne” – powiedział Reuterowi Ruud Dobber, członek wyższego kierownictwa Astry.

„W zawartych przez nas umowach prosimy o odszkodowanie. W większości krajów dopuszczalne jest wzięcie tego ryzyka na swoje barki, ponieważ leży to w ich interesie narodowym” – powiedział – źródło in.reuters.com

Korporacja farmaceutyczna sama przyznaje się do wadliwości swojego produktu.

W jakim celu mamy rozmawiać o ewentualnych odszkodowaniach, skoro szczepionka ma pomagać, chronić?

Po co wypuszczają wadliwy produkt na rynek?

Niech najpierw zrobią porządne testy, niech każdy kraj, który kupuje szczepionki sprawdzi jej zawartość, skład i dopiero wtedy możemy mówić o jej bezpieczeństwie.

W tej chwili wygląda to tak, że państwa zmuszane są i do zakupu szczepionek i do przerzucenie na swoje barki: ewentualnych odszkodowań. Koncerny farmaceutyczne przy umowie zakupu wymuszają podpisanie papierów braku ich odpowiedzialności za szczepionkę. Innymi słowy, nie gwarantują, że szczepionka będzie działać na koronawirusa. Mało tego. Boją się, że szczepionka okaleczy ludzi.

W takiej sytuacji, każda osoba przed zaszczepieniem, powinna być poinformowana o skutkach ubocznych i o ewentualnej śmierci. I takie przypadki się zdarzają.

Jeżeli korporacja nie daje żadnej gwarancji na swoje szczepionki, to nigdy nie powinny być przymusowe. Jeżeli politycy wprowadzą przymus szczepień tak wadliwymi szczepionkami, kiedy nawet producent nie wierzy w swój produkt, to jest to zbrodnia. Tacy politycy powinni natychmiast trafić do więzienia na wiele lat.

Za Robert Brzoza

Foto: astrazeneca.com

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: