DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Premier o Świętach Bożego Narodzenia: Pracujemy nad możliwościami prawnymi, które ograniczą możliwość przemieszczania się ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
– Chcę, by święta Bożego Narodzenia odbyły się w ramach małych rodzinnych spotkań- zapowiedział premier Morawiecki. Szef rządu zaapelował, żeby „nie zamawiać żadnych wyjazdów w Austrii, Szwajcarii, Włoszech, ale też w Polsce”. – Pracujemy nad rozwiązaniami prawnymi, które ograniczą możliwość przemieszczania się- zapowiedział.

– Chcę, by święta Bożego Narodzenia odbyły się w ramach małych rodzinnych spotkań- powiedział podczas sobotniej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki.

Dopytywany przez dziennikarzy o to czy przed świętami możemy się spodziewać obostrzeń dotyczących poruszania się, Morawiecki odpowiedział, że „redukcja kontaktów społecznych w okresie świąt Bożego Narodzenia jest tematem fundamentalnie ważnym w dalszym przebiegu epidemii”.

– Pracujemy nad rozwiązaniami prawnymi, które ograniczą możliwość przemieszczania się. Apeluję już dziś, zęby nie zamawiać żadnych wyjazdów w Austrii, Szwajcarii, Włoszech, ale też w Polsce – tłumaczył Morawiecki.

Z kolei wicepremier, minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin przyznał, że „Święta Bożego Narodzenia w tym roku powinny mieć szczególnie kameralny charakter”.

– Te święta to jest czas nadziei, ale także test. I od tego jak zdamy ten test zależeć będzie to, ilu z nas przeżyje ten trudny czas i uniknie uszczerbku na zdrowiu, a także ile firm przetrwa- wyjaśniał Gowin.

Premier Mateusz Morawiecki: Przed nami 100 dni solidarności.

– Obecna dzienna średnia zakażeń to powyżej 20 tys. dziennie, a więc sytuacja jest nadal poważna. Z zatrwożeniem obserwuję też dzienną liczbę zgonów, za którą w sposób pośredni i bezpośredni jest odpowiedzialny koronawirus – mówił premier Morawiecki. – Obecna wysoka liczba zgonów to efekt dużej liczby zakażeń sprzed 2-3 tygodni- dodał.

Jak tłumaczył szef rządu, we wszystkich krajach europejskich nastrój jest podobny. – Jest oczekiwanie i pokora. Dziś musimy wszyscy wymagać od siebie więcej. Koronawirus jest siłą natury, której nikt z nas nie jest w stanie przewidywać- mówił.

– Dziś wiemy, że wiele naszych przewidywań, rad, które wprowadzili nasi eksperci, było błędnych – dodał. – W tej walce z koronawirusem przegrywamy przynajmniej tak często, jak odnosimy jakieś dokonania, dlatego musimy uzbroić się w pokorę – tłumaczył premier.

polskatimes

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: