DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Odkryto dalekosiężne plany PiS aż do 2030 roku. Ujawniono rządowy dokument ze szczegółową strategią ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Dokument PiS ze strategią na najbliższe lata

Wikimedia/Adrian Grycuk, (CC BY-SA 3.0 PL)
23 Listopada 2020

Odkryto dalekosiężne plany PiS aż do 2030 roku.

Dokument PiS „Sprawne i nowoczesne państwo 2030”, do którego dotarł DGP, dotyczący planów partii na najbliższe lata, jako priorytety wymienia m.in. dalszą współpracę z Unią Europejską. PiS rozważa także korekty terytorialne i zmiany dotyczące systemu finansowania samorządów.

Dokument PiS – startegia na kolejne lata

Dokument PiS „Sprawne i nowoczesne państwo 2030”, do którego dotarł portal Dziennik Gazeta Prawna, liczy 160 stron. Przedstawiono w nim strategię, którą ma kierować się partia w ciągu najbliższych kilku lat.

W dokumencie wskazano także największe problemy i wyzwania, z którymi państwo ma się mierzyć i wskazuje na konkretne plany dotyczące ich rozwiązania.

Na samym wstępie dziennik zaznacza, że w dokumencie zakłada się mocne osadzenie Polski w UE, co po ostatnich w wydarzeniach, związanych z wetem unijnego budżetu, może wydawać się zaskakujące. W przestrzeni medialnej mówiono nawet o planowanym przez Zjednoczoną prawicę polexicie.

Dokument ma wręcz zakładać “wpisanie Polski w politykę i strategię Wspólnoty”, podaje DGP. W kwestiach związanych z bezpieczeństwem zakłada się m.in. wzmacnianie systemu Schengen, a także wyciąganie wniosków po ostatnich kryzysach: migracyjnym i covidowym.

biznesinfo

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: