DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Krzysztof Bosak został ojcem. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Poseł Konfederacji i były kandydat na prezydenta RP został ojcem. Krzysztof Bosak pochwalił się nowo narodzonym synem w mediach społecznościowych i podziękował lekarzom opiekującym się jego żoną i synem. Artur Maksymilian jest zdrowy i pogodny.

Krzysztof Bosak i jego małżonka Karina kilka dni temu zostali rodzicami. Polityk zamieścił zdjęcie z żoną i synkiem na swoim koncie w mediach społecznościowych.

Krzysztof Bosak ma synaPodziękowania dla żony i lekarzy

Radosną nowiną szczęśliwy tata podzielił się w mediach społecznościowych. Na swoim koncie na Facebooku napisał “Nasza rodzina się powiększyła. W domu z nami jest już Artur Maksymilian. Wielkie gratulacje i podziękowania dla Kariny, która dzielnie znosiła trudy ostatnich miesięcy. Dziękuję także lekarzom i położnym, którzy opiekowali się Kariną i Arturem podczas ciąży. Nasz synek urodził się zdrowy i ma pogodne usposobienie. Z góry dziękuję za wszystkie gratulacje! Pozdrowienia dla wszystkich mam oczekujących dziecka i rodziców opiekujących się maluchami.”

Gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców

Gratulacje dla posła Konfederacji i jego żony płyną nie tylko od partyjnych kolegów i zwykłych obywateli, ale także od polityków innych klubów parlamentarnych. Swoje gratulacje złożyli już m.in. rzecznik PSL Miłosz Motyka, poseł Kukiz’15 Stanisław Tyszka i Tomasz Trela z Lewicy.

Przypomnijmy, że państwo Bosak stanęli na ślubnym kobiercu w lutym tego roku. Ich ślub był pilnie strzeżoną tajemnicą i szczegóły ceremonii do ostatniej chwili były owiane tajemnicą. Po ponad dwugodzinnej uroczystości w kościele w podwarszawskiej Starej Iwicznej, państwo młodzi udali się się na wesele do dworku w Julianowie. Wybranka Krzysztofa Bosaka jest z wykształcenia prawnikiem i ekspertem w Instytucie Ordo luris.

W ostatnich dniach nasza rodzina powiększyła się! W domu z nami jest już Artur Maksymilian 🙂 Wielkie gratulacje i podziękowania dla Kariny, która dzielnie znosiła trudy ostatnich miesięcy. Dziękuję także lekarzom i położnym, którzy opiekowali się Kariną i Arturem podczas ciąży i porodu. Nasz synek urodził się zdrowy i ma pogodne usposobienie. Z góry dziękuję za wszystkie gratulacje! Pozdrowienia dla wszystkich mam oczekujących dziecka i rodziców opiekujących się maluchami!

gazetaplus

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: