DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Już nie 500 plus, a 454 plus. Świadczenie będzie coraz mniej warte, potrzebna waloryzacja? ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

500 plus potrzebuje waloryzacji

ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
23 Listopada 2020

Już nie 500 plus, a 454 plus. Świadczenie będzie coraz mniej warte, potrzebna waloryzacja?

Ceny w Polsce rosną najszybciej w całej Unii Europejskiej. Rosnąca inflacja sprawia, że za tyle samo pieniędzy możemy kupić mniej towarów. 500 plus wprowadzone cztery lata temu jest w tej chwili warte prawie 50 zł mniej. Jeśli świadczenia nie obejmie waloryzacja, za 10 lat świadczenie na dziecko będzie wynosiło równowartość 338 zł.

500 plus wymaga waloryzacji

Świadczenie 500 plus nieuchronnie traci swoją wartość. Według danych opublikowanych przez Eurostat ceny w Polsce rosną najszybciej w Unii Europejskiej. Portal money.pl zwraca uwagę, że kiedy w połowie europejskich państw ceny towarów maleją, w Polsce rosną z zatrważającą prędkością.

Ponadto Polska jest także liderem pod względem najwyższych podwyżek. Pieniądze w Polsce tracą wartość najszybciej w Europie, wszystko przez inflację, która jest w kraju nad Wisłą dziesięciokrotnie wyższa niż w pozostałych państwach UE.

Portal zauważa, że złe skutki inflacji są nieco łagodzone przez stale rosnący poziom przeciętnego wynagrodzenia, dzięki czemu rodziny mogą realnie utrzymywać swoją siłę nabywczą. Problem pojawia się jednak, jeśli jedynym źródłem utrzymania jest świadczenie 500 plus, które z każdym dniem traci swoją wartość.

Świadczenie zostało wprowadzone ponad cztery lata temu. Od tego czasu inflacja tak zmniejszyła wartość pieniądza, że 500 plus jest w tej chwili prawie 10 proc. mniej niż na początku.

biznesinfo

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: