DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Jeszcze jutro dostęp do lekarzy może być znacznie utrudniony. Wielu z nich nie chce przychodzić do pracy ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Lekarze idą na L4

Pexels/Karolina Grabowska
 22 Listopada 2020

Jeszcze jutro dostęp do lekarzy może być znacznie utrudniony. Wielu z nich nie chce przychodzić do pracy

Lekarze inaugurują narodowy tydzień zdrowia. Inicjatorzy inicjatywy przekonują, że medycy, tak jak wszyscy pracujący obywatele, mają prawo do zwolnienia L4. Ma to być wyraz dbania o swoje zdrowie i jednocześnie forma sprzeciwu wobec trudnych warunków, z którymi mierzą się w trakcie pandemii.

Przepracowani lekarze mają dość i rozpoczynają nietypowy „strajk”

Lekarze to najbardziej zapracowani obywatele w tym trudnym, pandemicznym roku. Wyliczenia OECD nie pozostawiają wątpliwości – Polska znajduje się na samym końcu w kontekście liczby praktykujących medyków przypadających na 1 tys. mieszkańców. Portal money.pl podaje, że nasz kraj osiągnął wynik 2,4 lekarzy na 1 tys. osób, podczas gdy średnia unijna wynosi 3,8 medyków.

Z uwagi na braki kadrowe do walki z COVID-19 kierowani są ustawowo wyłączeni samotni rodzice czy karmiące matki. Część personelu jest wysyłana na rezydentury do szpitali covidowych. Lekarze w dalszym ciągu uskarżają się na niedobory w środkach ochrony osobistej i są rozczarowani odbieraniem obiecanych dodatków za walkę z pandemią.

Rzeczpospolita podaje, że mimo tych wszystkich niedociągnięć część medyków w dalszym ciągu nie jest w stanie porzucić swoich obowiązków zawodowych, które wynikają z powołania. I znaleźli inny sposób na zaprotestowanie.

Slogan, który przyświeca narodowemu tygodniowi zdrowia lekarzy brzmi „Lekarz też ma prawo do L4”. Akcja zorganizowana oddolnie rozpocznie się w poniedziałek 23 listopada. Inicjatorzy wyznaczyli jej koniec na 27 listopada.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: