DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Gut: szczepionki Pfizera oraz Astra Zaneci nie powinny wywoływać dużych efektów ubocznych ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Gościem Telewizji Republika był  prof. Włodzimierz Gut, który wypowiedział się na temat szczepionek przeciwko COVID-19. – Jeżeli chodzi o szczepionki Pfizera oraz Astra Zaneci, czyli te oparte o mRNA, to wydaje się, że są to szczepionki trochę bezpieczniejsze, ponieważ nie powinny wywoływać dużych efektów ubocznych – stwierdził.

Prof. Włodzimierz Gut był gościem redaktor Katarzyny Gójskiej w programie Telewizji Republika „W punkt”.

Redaktor zauważyła, że polski rząd rozmawia z trzema producentami szczepionek i trzy z nich są najbliżej zatwierdzenia. Są to szczepionki: Pfizera, Moderny i Astra Zaneci.

– Panie profesorze, pan którą by się zaszczepił? – zapytała.

– Pierwsze wyniki wskazują, że szczepionki będą skuteczne, bo jeżeli jedna oparta o białko jest skuteczna, to powinny być skuteczne także wszystkie pozostałe. Najmniej chętnie zaszczepiłbym się Astra Zaneci, ponieważ ona jest oparta o wirusa szympansa. Dotychczasowe szczepionki rosyjskie i chińskie były oparte o ludzkie adenowirusy i tu jest kłopot. Jeżeli mamy przeciwciała dla tych wirusów, bo się z nimi zetknęliśmy, to po prostu na nie nie uzyskamy odpowiedzi – odpowiedział Gut.

Gójska stwierdziła, że w naszym państwie raczej nikt nie rozważa zakupu szczepionek z Rosji i z Chin. – Wiemy, że jeżeli te szczepionki pojawią się na polskim rynku, to w pierwszej kolejności będą to szczepionki tych trzech firm – podsumowała.

– Jeżeli chodzi o te dwie pozostałe szczepionki, o których się mówi, czyli te oparte o mRNA, to wydaje się, że są to szczepionki trochę bezpieczniejsze, ponieważ nie powinny wywoływać dużych efektów ubocznych. To jest mRNA, który po wejściu do komórki jest przekształcony w białko wirusa, które odpowiada za indukcje przeciwciał neutralizujących, czyli za ochronę. Obie są do siebie zbliżone, zresztą tam się toczyły boje patentowe. Jest to absolutnie nowatorskie podejście – wyjaśnił wirusolog.

Źródło: Telewizja Republika, niezalezna.pl/naszapolska

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: