DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

ZBIGNIEW ZIOBRO ŻĄDA WYSOKICH KAR ZA UPUBILICZNIANIE DANYCH ZAMASKOWANYCH „POLICJANTÓW”, KTÓRZY BRUTALNIE PAŁOWALI KOBIETY ☀Autor Gabi☀

10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

– Polskie państwo ma obowiązek chronić policjantów. Dlatego poleciłem Prokuraturze Okręgowej w Warszawie wszcząć postępowanie karne wobec wszystkich osób, które upubliczniły nazwiska i adresy funkcjonariuszy – poinformował minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro.

„Zagwarantowanie policjantom bezpieczeństwa, zwłaszcza tym, którzy walczą z najgroźniejszymi, najbardziej niebezpiecznymi przestępcami, jest sprawą kluczową. Narażając własne życie na służbie, funkcjonariusze mają prawo żyć bez obaw, gdy wracają do swoich domów i bliskich. Im i ich rodzinom należy się poczucie bezpieczeństwa, zapewniane zwłaszcza ze strony Państwa, któremu służą” – napisał Ziobro w niedzielnym (22 listopada) oświadczeniu przekazanym mediom.

Jak podkreślił minister sprawiedliwości-prokurator generalny, „dlatego tak bulwersujące jest to, że ich bezpieczeństwo narażają polscy parlamentarzyści”.

W środę w Warszawie odbyły się kolejne protesty związane z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego ws. przepisów antyaborcyjnych. Manifestacje odbyły się m.in. przed Sejmem i gmachem TVP przy placu Powstańców Warszawy – gdzie do północy gromadziła się grupa manifestantów. Zamaskowani funkcjonariusze policji użyli pałek teleskopowych i gazu pieprzowego.

„Ryzyko utraty zdrowia, a nawet życia”

W kolejnych dniach w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia policjantów uczestniczących w tych działaniach oraz wezwania dotyczące identyfikacji i publikacji wizerunków tych funkcjonariuszy.

„Nazwiska i adresy policjantów są objęte tajemnicą, która ma chronić przed zemstą świata przestępczego. Ujawnienie ich tożsamości jest nie tylko czynem nieetycznym i niemoralnym, lecz przede wszystkim sprowadza na funkcjonariuszy bezpośrednie ryzyko utraty zdrowia, a nawet życia. Stwarza też poważne zagrożenie dla ich najbliższych” – zaznaczył Ziobro.

Jak podkreślił „ujawnienie nazwisk i adresów policjantów to przestępstwo”.

„Każdy ponosi konsekwencje swojej nieodpowiedzialności”

„Polskie Państwo ma obowiązek chronić policjantów. Dlatego poleciłem Prokuraturze Okręgowej w Warszawie wszcząć postępowanie karne wobec wszystkich osób, które upubliczniły nazwiska i adresy funkcjonariuszy” – poinformował w tym oświadczeniu szef resortu sprawiedliwości.

Jak dodał „wolność to odpowiedzialność”. „Nikt nie jest z niej zwolniony i każdy ponosi konsekwencje swojej nieodpowiedzialności” – wskazał.

Internet kpi z bohaterskich „pałkarzy” bezbronnych kobiet

Powstała strona, gdzie można wrzucać dane i zdjęcia fumkcjonariuszy, prokuratorów, sędziów, urzędników, którzy swoją postawą zhańbili zajmowane stanowisko służbowe.

Na stronie można przeczytać listę osób publicznych, które z nadużyciem posiadanych uprawnień lub pełnionych funkcji wspierają partię Prawo i Sprawiedliwość (w skrócie: Partię), tym samym podkopując praworządność i demokrację w Polsce.

Na przykład:

Prokuratorzy prześladujący przeciwników Partii lub umarzający śledztwa wobec przestępców wspierających Partię;
nauczyciele prześladujący i zastraszający nieprawomyślnych uczniów i studentów;
policjanci wykonujący polecenia Partii wychodzące poza zakres ich obowiązków i uprawnień;
osoby udające sędziów i wydające „wyroki” na zamówienie Partii;
pracownicy mediów publicznych działający wbrew ich misji;
członkowie bojówek Partii.

Zaletą strony jest możliwość swobodnego edytowania po zalogowaniu. Oznacza to, że każdy może dodać dane i zdjęcie funkcjonariusza, urzędnika, czy innego działacza, który zajmując stanowisko, dopuścił się rażącego nadużycia władzy, godząc w praworządność i demokrację.

Należy pamiętać o odpowiedzialności karnej i cywilnej za publikowanie danych osobowych, wizerunków osób oraz rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji.

Autor:
zzz
Źródło: pap/plportal.pl
10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

4 thoughts on “ZBIGNIEW ZIOBRO ŻĄDA WYSOKICH KAR ZA UPUBILICZNIANIE DANYCH ZAMASKOWANYCH „POLICJANTÓW”, KTÓRZY BRUTALNIE PAŁOWALI KOBIETY ☀Autor Gabi☀

  1. „Niech ludzie wiedzą z kim mają doczynienia”.
    „Wy łapiecie przestępców. A kim wy jesteście dla obywateli”?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: