DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

WĘGRY OTRZYMAŁY ROSYJSKĄ SZCZEPIONKĘ NA COVID-19 ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Węgry stały się w czwartek pierwszym krajem w UE, który otrzymał od Rosjan próbki szczepionki na COVID-19 do badań klinicznych – informują Izwiestia.

Według oficjalnej strony rosyjskiej szczepionki na Twitterze pierwsze próbki tego preparatu noszącego nazwę „Sputnik V” przyleciały w czwartek na Węgry. O otrzymaniu szczepionki poinformował także szef węgierskiego MSZ Peter Szijjarto.

Minister napisał na Facebooku, że Budapeszt otrzymał 10 próbek szczepionki i obecnie rozpoczyna badania laboratoryjne w celu ustalenia, czy można ją zatwierdzić do użytku na Węgrzech.

Dostawę pierwszych próbek rosyjskiej szczepionki „Sputnik V” zorganizowano przy wsparciu Rosyjskiego Funduszu Inwestycji Bezpośrednich. Jak piszą Izwiestia, Fundusz już uzgodnił z wieloma krajami, w szczególności z Indiami, Chinami, Koreą Południową i Brazylią, produkcję dodatkowych ilości szczepionki w zagranicznych lokalizacjach.

Przypomnijmy, że pod koniec października br. premier Węgier Viktor Orban polecił węgierskim ekspertom zbadanie skuteczności szczepionek na COVID-19 z Rosji i Chin pod kątem ewentualnego ich zakupu. Mówił wówczas, że pierwsza partia szczepionki na koronawirusa ma być dostarczona na Węgry pod koniec grudnia 2020 lub na początku stycznia 2021 roku. Orban przyznał, że Węgry rozmawiają z Chinami i Rosją o szczepionkach i do wiosny mogą mieć dostęp do dwóch lub trzech różnych szczepionek. Jego zdaniem od kwietnia kraj prawdopodobnie będzie mógł ogłosić zwycięstwo nad pandemią.

Zainteresowanie Węgier rosyjską bądź chińską szczepionką wywołało sceptyczny komentarz rzecznika Komisji Europejskiej, który zwrócił uwagę m.in. na konieczność certyfikacji. Wcześniej Węgry zobowiązały się do zakupu 6,5 miliona szczepionek od koncernu AstraZeneca za 13 miliardów forintów (42,24 miliona dolarów) w ramach porozumienia z Unią Europejską.

Jak pisaliśmy, część mediów zwracała uwagę, że wcześniej Komisja Europejska zagroziła podjęciem działań wobec jakiegokolwiek kraju członkowskiego UE, który bez uzgodnienia z Brukselą zakupiłby rosyjską szczepionkę na koronawirusa. Każda szczepionka kupowana przez kraje członkowskie musi być w pełni zgodna z unijnymi standardami jakości i posiadać unijny certyfikat.

Kresy.pl / iz.ru

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: